Čínsky horoskopy na rok 2018! Tento rok bude rokom zemského psa. Vyhnite sa pokrytectvu…

Vector illustration of a Chinese horoscope wheel with years

Budúci rok, je rokom žltého zemského psa, ktorý bude plný prekvapení. Narodení v tomto roku dosiahnu úspech vo všetkých oblastiach života.

A čo ostatné znamenia zverokruhu? Komu sa bude dariť v láske, peniazoch či živote? V tomto článku sa dozviete odpovede na všetky dôležité otázky od známeho astrológa, ktorý vám povie, na čo sa máte pripraviť.

Pes je priateľské zviera, ktoré podporuje ľudí a dôkaz kladie hlavne na rodinu. Ľudom, ktorí majú problémy s pôžičkami sa v nasledujúcom roku zadarí, osamelí ľudia stretnú svoju lásku a ten, kto plánuje bábätko bude mať šťastie.

Tento rok sa skúste vyhnúť pokrytectvu. Úspech docieli iba ten, kto bude tvrdo pracovať a bude trpezlivý.  A teraz sa spolu pozrime na jednotlivé predpovede pre každé znamenie zverokruhu.

Baran:
Počas celého roka budete v centre pozornosti. Nasledujte svoj sen, dajte v práci výpoveď a podniknite nejaký výlet. Šťastie je na vašej strane a pes vás bude strážiť po celý rok.  Budete spoznávať nových ľudí, zamilujete sa. Čo sa týka peňazí, tam nebude veľká zmena. Pozornosť venujte hlave letu, ktoré bude veľmi rozhodujúce a ovplyvní vašu budúcnosť.

Býk:
Môžete plánovať obrovské nákupy. Tento rok vám bude priať hlavne vo financiách, lenže budete pre to musieť aj tvrdo pracovať. Buďte však opatrní pri nadväzovaní nových priateľstiev, niektoré vás môžu stiahnuť na dno. Veľa ľudí vám bude závidieť. Veľa starých vzťahov sa znovu obnoví, ale v láske to bude biedne. Venujte pozornosť hlavne sebe a svojmu vývoju.

 

Blíženci:
Tento rok bude hlavne o vás a vašej polovičke, stoja pred vami dôležité rozhodnutia. Vzťah skončí buď svadbou alebo rozchodom. Snažte sa neustále podporovať svojho partnera, a ten vám to oplatí nečakaním romantickým dobrodružstvom. Prvú polovicu roka budete musieť ťažko pracovať, a výsledky sa dostavia v októbri. Nebojte sa tento rok zmeniť svoju prácu a zažiť niečo nové.

Rak:
Pre rakov je rok 2018 rokom pokoja. Kariéra či vzťahy budú plynúť veľmi hladko bez kríz či nejakých radikálnejších zmien. Veľmi dôležitú úlohu budú pre vás predstavovať vaši príbuzní, dôverujte im. Nové plány realizujte v prvej polovici roka. Ak vás počas prvých 3 mesiacov napadne riskantná myšlienka – uchopte ju!

Panna:
Prvá polovica roka bude pre vás ťažká. Viac sa sústreďte na prácu a a menej diskutujte o svojich problémoch s kolegami. Úspech nepríde hneď, musíte byť veľmi trpezliví. Vaše priateľstva nadobudnú v tento rok romantický nádych a staré vzťahy sa oživia s väčšou intenzitou. Váš partner vám bude pomáhať v ťažkom období.

Lev:
Najúspešnejším rokom pre levov v tomto roku bude December. Na konci roka čakajte povýšenie v práci. Vzťahy budú turbulentné a nezabudnuteľné. Osamelí jedinci si nájdu novú lásku, v rodine bude všetko klapať. Nebojte sa experimentovať, nové myšlienky budete čerpať z celého okolia. Dbajte na svoju vlastnú intuíciu.

Škorpión:
Zamerajte sa na sebadisciplínu a sebaovládanie. Neriskujte, vyhýbajte sa konfliktom a zostaňte pokojní v každej situácii. Nové projekty začínajte v novembri, to isté sa týka zmeny práce či miesta pobytu. No čo sa týka lásky, blýska sa na lepšie časy. Pri pracovnej ceste môžete spoznať niekoho, kto vám kompletne zmení život.

Váhy:
Tento rok sa zamerajte hlavne na učenie a snahu zažiť niečo nové. Splňte si svoje sny, o ktorých už dlhé roky snívate. V júni sa zamerajte na svoju kariéru, a v novembri na svoje financie. Nové pocity prídu do vášho vzťahu. Práca vám neprinesie veľa uspokojenia, ale snažte sa udržať pokoj.

Strelec:
Venujte viac pozornosti vzťahom než práci. Týka sa to lásky, priateľstiev či vzťahov s príbuznými. Existujú problémy, ktoré možno vyriešiť až po dlhšom úsilí. V práci sa objavia nové povinnosti, ktoré vám však prinesú viac financií. Nenechajte sa uniesť romantickými intrigami, ktoré môžu viesť až k manželstvu.

Kozorožec:
Zmeny v kariére očakávajte v máji. Najlepším obdobím na pracovné cesty je jar. Počúvajte názory iných, učte sa z toho. Odpočiniete si na jeseň. Snažte sa venovať rodine, naplánujte si dovolenku alebo len viac s príbuznými trávte čas. Romantické vzťahy budú naplnené intenzívnou vášňou, pribudnú aj nové známosti.

 

Vodnár:
Šťastie vás bude sprevádzať vo všetkých oblastiach a z každého problému sa dostanete bez následkov. Zamerajte sa na svoju rodinu a priateľov, obdarujte ich darmi. Vo svojej práci sa riaďte zdravým rozumom. Nepúšťajte sa do riskantných vecí, a isté kroky si premyslite viackrát, aby ste sa nepopálili.

Ryby:
V tomto roku venujte pozornosť všetkému, čo vás obklopuje. Opravte si svoj dom, urobte novú záhradku, zamilujte sa. Vaša sila tkvie vo vašej rodine a priateľov, myslite na to. Na dovolenku si času moc nenájdete, no vyplatí sa to, pretože koncom roka váš finančný stav porastie. V láske bude všetko stabilné a bez konfliktov.

Rok psa je rokom pokoja, harmónie a lásky. Venujte pozornosť svojmu zdraviu a zdravej výžive. A nezabúdajte na to, čo vás má stretnúť v tomto roku.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj: takprosto.cc/bigstock.com

 

You Might Also Like