Choré a úchylné! Keď to otvorila, ostala v ŠOKU: Je TOTO text vhodný do knižky pre deti?

Fotka, ktorá rodičov a najmä mamičky rozdelila na dva tábory. Je nasledujúci text v knižke pre deti normálny alebo je ďaleko za hranicou únosnosti? Názor si urobte sami, no viacero mamičiek si myslí, že takéto slová do knihy pre deti určite nepatria.

 

“Keď som mala 4 roky, rodičia mi čítali Dobšinského rozprávky, Ferda mravca, Včielku Jelku, Ježkovcov a pod. Našim deťom sme čítali takisto rozprávky a na dvd sme mali tiež rôzne rozprávky. Vyrástli z nás a aj z našich detí normálni ľudia. Kľudne ma nazvite bigotnou, staromódnou alebo konzervatívnou, ale nikdy by mi ani len nenapadlo tento “klenot” literatúry čítať štvorročným deťom. Choré a úchylné,” napísala Janka.

“Výborne. Ešte by tam malo byt napísané, že Andrejka si môže vybrať ci je dnes chlapec alebo dievča a už sme komplet v prdeli,” reagovala Barbora.

“Aj ja si myslím, že je to v poriadku. Takéto veci by sa mali deti dozvedieť čo najskôr a práve od rodičov. Nie z internetu alebo nebodaj, cudzích ľudí. Už len kvôli bezpečnosti. Nikde nevidím, že by tam deti nabádali k tomu, aby m_sturbovali,” pridala sa Katarína.

“Toto je gender ideológia v praxi. Je to choré a zvrátené. Som za to, aby to zakázali. Človek musí fakt dávať veľký pozor, čo sa môže v dnešnej dobe dostať do rúk detí,” vyjadrila názor Katka.

 

Foto: Facebook/nno

You Might Also Like