Chcete schudnúť bez námahy? Začnite si pridávať TOTO do kávy! Určite to máte doma…

Neodolateľná káva pozostáva z najkvalitnejších kávových zŕn Arabica a tiež z najlepšieho nesoleného masla…

Maslo by malo pochádzať od kráv, ktoré sa živia zelenou trávou. Vďaka tomu je bohatý na mastné kyseliny – butyrát. Butyrát má veľmi dobrý účinok na naše telo: chráni nás pred duševnými chorobami, zmierňuje zápal, zlepšuje stav a činnosť čriev, zlepšuje metabolizmus.

Pamätajte, že maslo z kravského mlieka, ktoré sú prirodzene kŕmené, je veľmi zdravým produktom, ktorý by mal byť zahrnutý do našej stravy. Do kávy pridajte aj kokosový olej. Vďaka kombinácii kávy, masla a kokosového oleja dostanete veľkú dávku energie a zlepšite vaše duševné a fyzické zdravie.

 

 

Ako pripraviť takúto kávu?

Jednoducho primiešajte tieto tri prísady – káva by mala mať krásnu krémovú konzistenciu. Pokiaľ ide o proporcie, začnite s malým množstvom masla a oleja – pomaly zvyšujte množstvo každým dňom, kým začnete cítiť, že káva vám dodáva správne množstvo energie.

Káva s maslom je prvok s vysokým obsahom tukov – to zase podporuje proces chudnutia. Vyskúšajte si tu neodolateľnú kávu a zistite, že môžete stratiť kilá takto zdravo a jednoducho!

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like