Chcete sa zbaviť vrások okolo pier? S týmto cvičením sa ich zbavíte navždy !

Vrásky sú najhoršia nočná mora každej ženy. Všetci sa snažíme spomaliť starnutie a zmierniť dopad. U vrások sú tým myslené predovšetkým kontúry a ich hĺbka. Vyhladiť vrásky, spevniť pleť a zase sa usmievať. Je to aj váš sen?

 

Niektoré kozmetické výrobky nie sú tak účinné, ako by sme my ženy očakávali. Diskutabilné účinky tak veľa z nás nebaví počúvať a radšej si urobíme vlastný krém (prírodná), ale to nie je všetko, čo môžeme pre svoju tvár urobiť. Toto jednoduché trojminútové cvičenie na videu je zábavné a skutočne omladzuje. Jedná sa o metódy, ktoré uvoľňujú kruhový sval úst, kde sa tiež veľmi rady tvoria vrásky. Kruhový sval je zodpovedný za to, či sa vrásky tvoria vo zvýšenej miere či menej – správnym posilňovaním však ich výskyt skutočne znižuje.

V závere tak zistíte, že to nie sú len vrásky v očnom okolí, ale aj okolo úst, bohužiaľ. Keď začnete cvičenie s úsmevom, svaly sa krásne uvoľnia hneď na začiatku a všetko pôjde hladko. Jediné, čo k tomu potrebujete je toto video a zrkadlo.

Ak by ste chceli viac podobných článkov, ktoré vám pomôžu, tak si pod videom lajknite aj náš facebook, kde nájdete vždy skvelé články pre ženy. Každý deň 🙂 a teraz poďme na video.

zdroj : naturalhealingmagazine.com

You Might Also Like