Chcete sa zbaviť vrások okolo pier? S týmto cvičením sa ich zbavíte navždy !

Vrásky sú najhoršia nočná mora každej ženy. Všetci sa snažíme spomaliť starnutie a zmierniť dopad. U vrások sú tým myslené predovšetkým kontúry a ich hĺbka. Vyhladiť vrásky, spevniť pleť a zase sa usmievať. Je to aj váš sen?

 

Niektoré kozmetické výrobky nie sú tak účinné, ako by sme my ženy očakávali. Diskutabilné účinky tak veľa z nás nebaví počúvať a radšej si urobíme vlastný krém (prírodná), ale to nie je všetko, čo môžeme pre svoju tvár urobiť. Toto jednoduché trojminútové cvičenie na videu je zábavné a skutočne omladzuje. Jedná sa o metódy, ktoré uvoľňujú kruhový sval úst, kde sa tiež veľmi rady tvoria vrásky. Kruhový sval je zodpovedný za to, či sa vrásky tvoria vo zvýšenej miere či menej – správnym posilňovaním však ich výskyt skutočne znižuje.

V závere tak zistíte, že to nie sú len vrásky v očnom okolí, ale aj okolo úst, bohužiaľ. Keď začnete cvičenie s úsmevom, svaly sa krásne uvoľnia hneď na začiatku a všetko pôjde hladko. Jediné, čo k tomu potrebujete je toto video a zrkadlo.

Ak by ste chceli viac podobných článkov, ktoré vám pomôžu, tak si pod videom lajknite aj náš facebook, kde nájdete vždy skvelé články pre ženy. Každý deň 🙂 a teraz poďme na video.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj : naturalhealingmagazine.com

You Might Also Like