Chcete mať imunitu, ako zo železa, tak zmiešate tieto dva skvelé produkty, ktoré nahradia množstvo drahých liekov

Po stáročia je med známy pre svoje liečivé vlastnosti. To isté možno povedať o kurkume. Čo sa stane, keď zmiešate tieto dva skvelé produkty?

Delíme sa s vami o skvelý recept na „zlatý mix“, ktorý nahradí množstvo liekov, posilňuje imunitný systém, a ušetrí veľa peňazí!

 Kurkuma a med – základné zložky „zlatého mixu“ – extrémne účinný pri zápalových a infekčných ochoreniach. Táto zmes – výborný prostriedok pre posilnenie imunitného systému a prevenciu proti rakovine.

Kurkuma s medom

BUDETE POTREBOVAŤ:

100 g medu
1 polievková lyžica kurkumy
1 lyžička celého čierneho korenia
2 lyžice jablčného octu
1 lyžica citrónová kôra
Zmiešajte kurkumový prášok, jablčný ocot a korenie. Pridajte citrónovú kôru a med. Dobre premiešajte do hladka. Mimochodom, korenie sa pridáva k urýchleniu asimilácie kurkumy, to je vedecky dokázané.

Tento zázrak by mal byť v hrnci s pokrievkou a vždy v chladničke!

Na čo sa používa:

Pre prevenciu nachladnutia, sezónne alergie a anti-karcinogénne účinky, je nutné použiť 1 polievkovú lyžicu „zlatého mixu“ každé ráno.
Ak máte pocit, že ste chorý, takáto zmes iste príde vhod! Mali by ste jesť zmes každú hodinu 1 lyžičku počas prvých dvoch dní choroby. Potom 1,2 lyžičky každé 2 hodiny pre 3. a 4. deň choroby. Ako medicína 3krát denne až do zbavenia príznakov ochorenia.
A čo je najdôležitejšie, hotovú zmes treba dať do úst a čakať, až sa roztaví. Po použití ihneď vypite vodu alebo vypláchnite ústa. Tiež si zmes môžete pridať do čaju, ale ten by sa mal byť pri izbovej teplote a nie vriaci aby sa nezničili zdraviu prospešné vitamíny. Pripravte si tento recept sebe aj svojim milovaným, pretože zdravie je na nezaplatenie!

 

Nezabudnite článok zdielať so svojimi priatelmi aj na facebooku!

 

You Might Also Like