Chceli by ste sa zbaviť zápalu močových ciest už za jeden deň? Stačia suroviny, ktore má doma každý

Neustála potreba močiť, ktorá sa ale stáva neskutočnými muky vďaka rezavé bolesti. Kŕče v bruchu a nekonečné pálenie „tam dole“. To sú najčastejšie a najnepríjemnejšie príznaky infekcie močových ciest. Ako sa jej zbaviť bez chémie pomocou prírodných prípravkov?

Podľa lekárskych záznamov každoročne zápalom močových ciest a mechúra trpí každá piata žena. Nepríjemné prejavy infekcie vás nútia každých desať minút behať na malú, ktorá je sprevádzaná ostrým pálením, bodaním a krvou v moči. Medzi ďalšie príznaky zápalu patrí horúčka, zimnica alebo bodanie v chrbte.

Pokiaľ do seba pri zápale močových ciest a mechúra nechcete pchať chémiu a riešiť to antibiotikami, skúste si urobiť tento prírodný „odvar“. Nielenže vám okamžite uľaví, ale aj odstráni bolestivé príznaky a celú infekciu aj zápal. Navyše funguje aj ako prevencia. A o čo sa jedná?

Čo budete potrebovať

250 g medu – najlepšie v bio kvalite
200 ml kvalitného olivového oleja
250 g koreňového petržlenu
250 g citrónu aj s kôrou – najlepšie v bio kvalite

postup

Nakrájajte starostlivo umytý petržlen a citrón aj s kôrou nadrobno. Ak nemáte citrón v bio kvalite, ale je možné, že na neho boli použité postreky, namočte ho do vody s rozmiešanou jedlou sódou – tá napomôže rozpustenie pesticídov a ďalších toxických látok. Vložte všetky ingrediencie do mixéra a mixujte, kým nevznikne kašovitá hmota. Potom uchovávajte v pohári v chladničke.

dávkovanie

Konzumujte jednu polievkovú lyžicu každé ráno.

Rada na záver

Aby ste sa nepríjemným infekciám močových ciest vyhli, dodržujte pitný režim, chodievajte sa pravidelne vyprázdňovať, do svojho jedálnička zaraďte brusnice a naopak sa vyhnite káve alebo čokoláde.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like