Cesnakový sirup je 10x silnejší ako penicilín a my naňho máme recept. Čítajte!

Vyrobte si nový domáci sirup z cesnaku, ktorý vám pomôže vo vašom zdraví. Je neuveriteľne zdravý, úplne prírodný a ponúka mnoho zdravotných benefitov, pre vaše zdravie. Recept je veľmi jednoduchý a je ľahké ho vyrobiť z dostupných surovín.

 

Ako sme už povedali, je jednoduchý a zvládne ho každý. Potrebujete jablčný ocot, cesnak a prírodný med. Všetky tieto suroviny, majú v sebe úžasné účinky.

Prečo by sme mali piť tento cesnakový sirup?

Tento sirup vám nakopne imunitný systém, zníži krvný tlak a hladinu zlého cholesterolu. Ochráni vás pred prechladnutím a infekciami.

Recept:

8 strúčikov jemne rozmačkaného cesnaku
200 ml jablčného octu
200 ml medu

Postupujte presne podľa návodu. Tu je všetko, čo budete robiť. Takže najprv si rozmixujete cesnak v mixéri. Potom pridáte med a jablčný ocot a ďalej mixujete. Po 15 sekundovom rozmixovaním, pridajte zmes do pohára. Uchovajte to v chladničke na 5 dní. Po dobu 5 dní, nezabudnite zmes občas premiešavať. Po 5 dňoch je zmes hotová a pripravená na konzumovanie.

Ako ho používať?

Ako byť super zdravý? Vyberiete si 2 čajové lyžičky cesnakového sirupu do pohára s vodou a vypite ho. Každé ráno na lačný žalúdok – hneď ako sa ráno zobudíte. Vždy vodu so sirupom premiešajte.Tento sirup je veľmi mocný prostriedok proti možným chorobám.

O ingredienciách

Cesnak – je to jedna z najzdravších surovín po celom svete. Má veľmi dobré antibakteriálne účinky. Zabráni prechladnutiu a viróze. Cesnak vám pomôže nakopnúť váš imunitný systém a je to jedno z najzdravších antibiotík. Každý deň by sa cesnak mal konzumovať aby sme tie úžasné zložky mali v tele a proti chorobám efektívne bojovali.

Med – má taktiež výborné antibakteriálne účinky a je to super zdravá ingrediencia a ľudia ju zvyknú používať, aby ich ochránili pred chronickým kašlom.

Jablčný ocot – je plný phytonutrientov, čo je veľmi úspešné a produktívne, ako prevencia rakoviny. Obsahuje mnoho citrických kyselín, ktoré pomôžu aj vaším obličkám.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

zdroj:www.healthylifetricks.com

You Might Also Like