Cesnakový sirup je 10x silnejší ako penicilín a my na neho máme recept. Čítajte!

 

Vyrobte si nový domáci sirup z cesnaku, ktorý vám pomôže vo vašom zdraví. Je neuveriteľne zdravý, prírodný a ponúka mnoho zdravotných benefitov, pre vaše zdravie. Recept je veľmi jednoduchý a je ľahké ho vyrobiť z dostupných surovín.

Ako sme už povedali, je jednoduchý a zvládne ho každý.

Potrebujete:

jablčný ocot,

cesnak

prírodný med

 

Všetky tieto suroviny, majú v sebe úžasné účinky.

Prečo by sme mali piť tento cesnakový sirup?

Tento sirup vám nakopne imunitný systém, zníži krvný tlak a hladinu zlého cholesterolu. Ochráni vás pred prechladnutím a infekciami.

 

Recept:

8 strúčikov jemne roztlačeného cesnaku
200 ml jablčného octu
200 ml medu

Postupujte presne podľa návodu. Tu je všetko, čo budete robiť. Takže najprv si rozmixujete cesnak v mixéri. Potom pridáte med a jablčný ocot a ďalej mixujete. Po 15 sekundovom rozmixovaní, pridajte zmes do pohára. Uchovajte to v chladničke na 5 dní. Počas 5 dní, nezabudnite zmes občas premiešavať. Po 5 dňoch je zmes hotová a pripravená na konzumovanie.

Ako ho používať?

Ako byť super zdravý? Vyberiete si 2 čajové lyžičky cesnakového sirupu do pohára s vodou a vypite ho. Každé ráno na lačný žalúdok – akonáhle sa ráno zobudíte. Vždy vodu so sirupom premiešajte .Tento sirup je veľmi mocný prostriedok proti všetkým možným chorobám.

O ingredienciách

Cesnak – je to jedna z najzdravších surovín po celom svete. Má veľmi dobré antibakteriálne účinky. Zabráni prechladnutiu a viróze. Cesnak vám pomôže nakopnúť váš imunitný systém a je to jedno z najzdravších antibiotík. Každý deň by sa cesnak mal konzumovať aby sme tie úžasné zložky mali v tele a proti chorobám efektívne bojovali.

Med – má výborné antibakteriálne účinky a je to super zdravá ingrediencia a ľudia ju zvyknú používať, aby ich ochránila pred chronickým kašľom.

Jablčný ocot – je plný phytonutrientov, čo je veľmi úspešné a produktívne, ako prevencia rakoviny. Obsahuje mnoho citrických kyselín, ktoré pomôžu aj vaším obličkám.

 

You Might Also Like