Budete v šoku keď zistíte, čo všetko sa dá liečiť pomocou medu a škorice!

Vedci zistili, že hoci je med sladký, ak sa berie v správnych dávkach ako liek, nemôže ublížiť ani diabetickým pacientom. Týždenník World News, vychádzajúci v Kanade, vo svojom vydaní datovanom 17. januára uverejnil nasledujúci zoznam chorôb, ktoré môžu byť liečené medom a škoricou ako výsledok štúdií západných vedcov.

Infekcia močového mechúra

Rozpustiť 2 lyžice medu a 1 lyžičku škorice v pohári vlažnej vody a vypiť. Tým sa odstráni infekcia mechúra a močových ciest.

Problémy so žalúdkom a trávenie

Med so škoricou úspešne lieči aj bolesti žalúdka a chráni žalúdok od vzniku žalúdočných vredov. Podľa štúdií uskutočnených v Indii a Japonsku, med a škorica zabraňujú tvoreniu nadbytočných plynov pri trávení.

Chudnutie

Každé ráno, 1/2 hodiny pred raňajkami na lačný žalúdok a večer pred spaním vypite šálku čaju alebo vody s medom a škoricou. Pravidelné užívanie pomáha znížiť váhu aj u mimoriadne obéznych osôb.

Rakovina

Nedávne výskumy vykonávané v Japonsku a Austráliou preukázali, že aj pokročilá rakovina kostí, žalúdka a čriev môže byť s úspechom liečená. Pacienti trpiaci týmito druhmi rakoviny by mali užívať lyžicu medu a lyžicu škorice mesiac 3x denne.

Zápach z úst

Ľudia v Južnej Afrike už oddávna prvé čo ráno urobia, je to, že kloktajú 1 lyžicu medu a lyžicu škorice zmiešanú s horúcou vodou. Ich dych tak zostáva čerstvý po celý deň. Určite škoricovo-medovú kúru vyskúšajte a sami pocítite jej blahodárne účinky.

You Might Also Like