Bolesť kĺbov? Môže byť minulosťou s pomocou tohto starého receptu.

Každá bolesť je veľmi nepríjemná a všetci sme zrejme najradšej, keď sa jej vieme úspešne vyhnúť. Bolesť kĺbov dokáže znepríjemňovať aj vykonávanie obyčajných činností a netýka sa len starých ľudí. Často krát zažívajú bolesť v kolenách, ramenách a iných kĺboch aj mladí ľudia.

Dôvody, kvôli ktorým vzniká bolesť kĺbov môže byť mnoho. Od rôznych úrazov ako sú zlomeniny, narazenia, preťaženia a iné, až po artritídu či reumatizmus. Nech už je dôvod bolesti akýkoľvek, teraz vám prezradíme starý ruský recept, ktorý vám na bolesť vašich kĺbov zaručene pomôže.

Najlepšie na tomto recepte je to, že je rýchly a jednoduchý. Na jeho prípravu budete potrebovať suroviny, ktoré rozhodne nájdete aj u seba doma.

Budete potrebovať:


1 polievkovú lyžicu medu
1 polievkovú lyžicu horčice – je lepšie použiť pikantnejšiu horčicu
1 polievková lyžica kuchynskej soli
1 polievková lyžica jedlej sódy

Postup:

1.)Pripravené suroviny vložte do jednej nádoby a zmiešajte.
2.) Takto pripravenú domácu medicínu si odložte do zaváraninového pohára a môžete ju podľa potreby používať.

Túto liečivú zmes aplikujte na boľavý kĺb a prikryte toto miesto igelitom, alebo fóliou. Na fóliu priložte šatku, prípadne inú latku a nechajte pôsobiť jednu až dve hodiny. Tento postup môžete realizovať kedykoľvek počas dňa, avšak najlepšie je to pred spaním, aby mohli vaše kĺby po aplikovaní tohto domáceho lieku regenerovať.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like