Bola som už unavená z nekonečných a neefektívnych diét, ale nikdy som si nemyslela, že práve tento nápoj ma zbaví 10 kg už za 21 dní!

Spread the love

Musíme venovať veľkú pozornosť svojej váhe. Ak vidíme, že sme získali váhu navyše, hneď hľadáme spôsoby, ako schudnúť.

Ak chcete schudnúť, existuje nespočetné množstvo postupov, a to ako medicínske, tak aj fyzické. Nie je to však vždy tak účinné, ako by sme chceli. Navyše spravidla tieto metódy na zníženie hmotnosti zaberajú veľa času a energie. Preto, ak chcete schudnúť v krátkom čase a s malým alebo žiadnym úsilím, tento recept je náprava pre vás.

Zloženie:

  • strúhaný zázvor 1 polievková lyžica
  • uhorka 1
  • citrón 1
  • čerstvá mäta 15 listov
  • minerálna voda 1 liter

Ako variť a používať:

Najprv musíte uvariť vodu v hrnci. Keď dosiahne bod varu, pridajte listy mäty a vypnite. Teraz zakryte panvicu s vekom a nechajte 5 minút stáť. Zmes uložte do čistej nádoby. Potom musíte olúpiť citrón a vytlačiť z neho šťavu, ale ponechajte aj kôru. Umyte uhorku, nakrájajte na plátky a pridajte ju k citrónovej šťave. Všetko spolu zmiešajte aj s citrónovou kôrou a nechajte zmes v sklenenej nádobe v chladničke. Keďže táto látka môže byť pre niektorých ľudí veľmi silná, začnite s 1 šálkou denne. Potom postupne zvyšujte dávku na 3 poháre denne.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.

You Might Also Like