Bieli chodci, draci a aliancia živých: Trailer na poslednú radu Game of Thrones je konečne tu!

Ôsma rada seriálu Game of Thrones na seba konečne upozorňuje prvým poriadnym trailerom, vďaka ktorému sa budete ešte viac tešiť na posledných šesť epizód.

 

Ôsma rada seriálu Game of Thrones bude poslednou sériou celého seriálu, to je už známy fakt. Odštartuje v pondelok 15. apríla 2019 a bude mať celkom šesť epizód, pričom každá z nich bude mať minimálne hodinovú stopáž.

 

Príbeh ôsmej série je jasný, začiatok nadviaže priamo na udalosti, ku ktorým došlo vo finále siedmej série The Dragon and the Wolf . Ľuďom pôjde predovšetkým o to, aby dokázali odvrátiť armádu mŕtvych, ktorú vedie Nočný kráľ , ktorý chce vyhladiť všetko živé. Okrem toho nás čaká aj niekoľko dôležitých vedľajších liniek, medzi ktoré patrí napríklad záchrana Yary Greyjoy .

 

V hlavných úlohách sa vrátia herci Peter Dinklage , Lena Headey , Emilia Clarke , Kit Harington , Sophie Turner , Maisie Williams , Nikolaj Coster-Waldau , Iain Glen , John Bradley , Alfie Allen , Conleth Hill , Gwendoline Christie , Liam Cunningham , Isaac Hempstead Wright , Jerome Flynn , Nathalie Emmanuel , Rory McCann , Carice van Houten , Kristofer Hivju ,Hannah Murray a Joe Dempsie .

 

trailer:

 

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

 

You Might Also Like