Beštiálny otec znásilňoval dcérku: Keď s ním otehotnela 3.-krát, …!

Dnes už 19-ročná mladá žena musela počas detstva prežiť roky plné násilia a nechutnosti. Jej vlastný otec ju pravidelne znásilňoval, a dokonca s ním viackrát otehotnela. Napokon aj porodila, no bábätko si nedokázala nechať.

Dnes už dospelá Shannon Clifton (19) z anglického Chaddesdenu si počas detských čias prežila peklo na zemi. Po rozvode rodičov ostala žiť s otcom, ktorý sa spočiatku javil ako fajn, na postupne sa začal meniť na ľudské monštrum. Na dennom poriadku sa zjavovali bitky, ktoré vtedy 6-ročná vysvetľovala učiteľkám ako náhody.

Jedného dňa však začal otec aj so se*uálnym obťažovaním, ktoré vyústilo v početné znásilnenia. Shannon trpela po boku rodiča až do svojich 14-tich, pričom znášala otcove nechutnosti aj 4-krát denne. Znásilnenia vyústili do dvoch otehotnení, keď mala 12 rokov, no obidve skončili spontánnym potratom. Otec sa k nej správal ako k manželke, vyžadoval večere, poriadok v dome a pokračoval v intímnostiach, po ktorých nasledovalo aj tretie tehotenstvo.

Tentokrát už ako 13-ročná porodila podľa DerbyTelegraph otcovi dieťa. Jednu dobu dokonca uvažovala ešte ako tehotná o samovražde a jediné, čo ju držalo pri živote, bola myšlienka, že ak by sa jej narodilo dievčatko, zrejme by opustené s jej otcom dopadlo rovnako ako ona. Po narodení bábätka sa muž začal vyhrážať, že ho zabije, no jedného dňa ho konečne zatkla na podnet istého občana polícia. Dieťatko odovzdala zničená mladá žena na adopciu, hoci by ho chcela neskôr opäť vyhľadať a obnoviť vzájomný vzťah.

Binmanovi Cliftonovi naparili na súde 15 rokov, no je reálna šanca, že sa z basy dostane von už po 4,5 roku. Shannon sa tak bojí toho, čo bude nasledovať po jeho prepustení a chystá sa opustiť krajinu a začať nový život. Aktuálne študuje forenznú psychológiu a čoskoro vyjde aj jej životopisná kniha s názvom “Monštrum, ktoré som milovala”. Zároveň sa venuje motivačnému prednášaniu, aby dodala nádej a odvahu ľuďom, ktorí si prešli extrémne náročnými životnými situáciami.

 

 

Zdroj: mirror.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/Stromedy

You Might Also Like