Banány so škoricou: Vypite tento zázračný nápoj pred spaním. S vaším telom to urobí doslova zázraky

Tento nápoj nie je pre každého, pretože niekomu môže vadiť špecifická chuť. Aké sú však účinky? Proste úžasné! Veľmi silný a najmä prírodný liek, ktorý okamžite naštartuje vaše telo a posilní vašu imunitu. Banán obsahuje veľa draslíka, horčíka a fosforu. Draslík je vhodný pre naše svaly, vrátane srdcového svalu a fosfor pomáha telu vyrovnať sa s trávením sacharidov.

 

 

Škorica môže pomôcť zabrániť Alzheimerovej chorobe, Parkinsonovej chorobe, roztrúsenej skleróze, rôznym nádorom a meningitíde. Dôležité ale je pridať škoricu celú, ktorú nastrúhate a vyhnúť sa škorici v práškovej forme.

Táto zázračná kôra vám môže pomôcť v boji proti neplodnosti, pretože vedie k vyrovnaniu počtu mužských a ženských hormónov v ženskom tele. Okrem toho výrazne znižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Účinok je jedinečný a výsledky budete vidieť už po necelých troch dňoch.

Budete potrebovať:

  • 1 liter vody
  • 2 banány
  • 2 celé kúsky škorice

Postup:

Vodu dáme variť na sporák a do hrnca pridáme celú škoricu. Keď je voda teplá, vložíme do hrnca aj olúpané banány a vodu necháme variť. Celé to povaríme asi 15 minút. Nápoj pijeme vychladený aspoň hodinu pred spaním.

 

Dobré zažívanie, dobrý spánok, lepšiu pamäť, zvýšená hladina hemoglobínu. To všetko je len zlomok z pozitívnych účinkov tohto nápoja. Navyše dokonale upokojuje nervový systém, takže sa určite oplatí aspoň vyskúšať.

 

O tom, že banány na naše telo ovplyvňujú pozitívne nie je pochýb. Odporúčam vám pripraviť si tento nápoj ešte dnes keď je naše telo oslabené náhlym chladom, ktorý nastal. Prajem vám, nech sa vám choroby oblúkom vyhýbajú.

 

Zdielajte článok s vašimi priatelmi!

You Might Also Like