Aplikujte toto na 30 sekúnd na vašu pleť niekoľko dní a objavte tajomstvo arabských žien ako sa zbaviť škvŕn a čiernych bodiek

Tmavé bodky a škvrny na koži sú nepríjemným problémom, ktorý sužuje milióny ľudí po celom svete. Môžu byť spôsobené škodlivým pôsobením UV slnečných lúčov, ale aj niektorými kozmetickými prípravkami.

Tento zdravotný problém môže postihnúť kohokoľvek bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Každá žena túži po čistej a jasnej pleti.

Málokto má však krásnu pleť od prírody. Našťastie existuje riešenie, ktoré vám pomôže dosiahnuť vysnívanej pleti. Stačí sa riadiť starým indickým receptom.

Krásna a jasná pleť

Pleť na tvári je najviac jemná pokožka na tele. Je veľmi náchylná na zmenu stavu a je pomerne ľahké ju poškodiť. Stačí zle vymáčknuť pupienok na tvári a hneď je vidieť diera, ktorá po nom zostala.

To isté platí pre škvrny, ktoré je tiež ťažké odstrániť. Existuje však prirodzený spôsob, ako si so všetkým poradiť. Nižšie nájdete návod, ako si pripraviť liek.

Liek na tmavé škvrny

zloženie:

  • glycerínové mydlo
  • 1 citrón
  • 2 lžíce kurkumy
  • 2 lyžice Aloe vera gélu
  • Šálka ​​mandľového mlieka
  • čistý alkohol

Príprava:

Kocku mydla nechajte rozpustiť vo vode. Pridajte k mydlu kurkumu a gél Aloe vera. Všetko dobre premiešajte. Následne pridajte mlieko a citrónovú šťavu.

Opäť všetko dôkladne premiešajte. Zmes nalejte do pohára, v ktorej je alkohol. Zabránite tomu, že sa mydlo stane lepkavé.

Ako tento liek používať? Prípravok aplikujte na tvár každé ráno a vždy pred spaním. Stačí naniesť pomocou tampónu alebo hubky.

Behom pár dní sa vaše problémy s pleťou vyrieši. Vaša pokožka bude dokonalé čistá a hladká. Prípravok môžete použiť na celé telo alebo sa zamerať len na jednu oblasť.

 

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

Zdroj: Apply It On Your Face For 30 Seconds For A Few Days And Discover The Secret Of Both Arabic Speaking

You Might Also Like