Alternatívne prírodné metódy majú neraz oveľa lepšie výsledky ako medicína a lekári, ktorí si s Vami už nevedia rady. Poradíme Vám preto domáci recept na liečbu reumatizmu!

Alternatívna prírodná medicína má mnohokrát ďaleko väčšie zásluhy na vyliečenie než západné lekárstvo. Poďte teda vyskúšať tento domáci recept, ktorý Vám pomôže vyliečiť nielen reumatizmus v rukách.

Tento recept pochádza od samotného pacianta, ktoré trpel reumatizmom. Aj toto samotnému receptu pridáva na vierohodnosti. Jeho zdravotné problémy ho tiažili veľmi, lebo trpel veľkými bolesťami, najmä potom v noci. Hoci vyskúšal všelijaké lieky aj odborníkmi, ktoré mu západná medicína odporúčala, jeho stav to nijako nezlepšilo. Nakoniec sa rozhodol sám experimentovať, a tak začal kombinovať najrôznejšie ingrediencie v snahe nájsť účinnú prírodnú liečbu. To sa mu nakoniec aj podarilo!

Čo budete potrebovať?

  • 2 kg medu
  • 1 l destilovanej vody
  • 250 g suchej ďateliny

 

 

Ako na to?

Najskôr dajte variť vodu, do ktorej pridajte ďatelinu . Potom stlmte plameň a zložte z platne. Ako posledný krok pridajte med podľa Vašej chuti a môžete rovno konzumovať. Odporúčame 3x denne v podobe dvoch polievkových lyžíc, vždy pred hlavným jedlom.

You Might Also Like