Ako zastaviť srdcový infarkt za jedinú minútu

Srdcové infarkty sú jednou z najstrašidelnejších zdravotných komplikácií ktoré môžeme mať. Sú extrémne smrteľné a nebezpečné. 

 

Keď sa takéto niečo odohrá, čas zohráva veľkú úlohu. Určite ste avšak nevedeli, že existuje prírodná metóda ako zastaviť srdcový infarkt za minútu!

Ak sa ocitnete v takejto situácii, môže to byť veľmi strašidelné. Či už to budete vy, alebo váš priateľ, nespanikáriť a zachovať pokoj môže byť dosť obtiažné. Našťastie stačí jedna ingrediencia ktorá je potrebná na zachránenie života – kajenské korenie.

Jediné, čo stačí na zastavenie srdcového infarktu je podať takému človeku liek z jednej čajovej lyžičky kajenského korenia zaliatej horúcou vodou. Pacient musí vypiť tento liek okamžite. Ak pacient odpadol, môžete mu dať niekoľko kvapiek tohto extraktu pod jazyk. Tento liek zvyšuje srdcový tep a balansuje krvný obeh. Kajenské korenie je skvelé v tom, že poskytuje možnosť zmiešať sa s rôznymi inými bylinkami, čo môže zdvojnásobiť jeho efektívnosť. Kajenské korenie zrýchľuje krvný obeh, stimuluje telo, lieči mnoho iných problémov. U ľudí sa používa už po tisícročia.

 

Kajenské korenie má vyše 26 rôznych živín ktoré zlepšujú vaše zdravie. Obsahuje vitamín A a C, kalcium, horčík, selén a zinok. Kajenské korenie má taktiež viac než 90 000 Scoville jednotiek pálivosti, čo z nej robí silným liekom na srdcový infarkt. V takomto prípade je najlepšie použiť ho vo forme tinktúry.

 

 Tu je spôsob ako sa k takejto tinktúre môžete dopracovať:

– do 1 litrovej sklenenej nádoby pevne uzavrite kajenské korenie, použite gumené rukavice aby sa kapsaicín nedostal do kontaktu s vašimi prstami, ak používate prášok kajenskeho korenia, naplňte nádobu do polovičky

– do nádoby vlejte vodku, tak aby sa náplň nedostala nad 1,3 centimeter od uzávierky, pokiaľ nechcete použiť alkohol, pokojne použite jablkový ocot alebo glycerín

– poriadne zavrite a zatiahnite, udržujte v tmavom a chladnom mieste počas 6 týždňoch či 2 mesiace

– tinktúru prelievajte cez textíliu aby ste sa zbavili korenia z tejto tekutiny

– tekutinu vlejte do malých, farebných fľaškách s vrchnákmi, fľašky označte

– takáto tinktúra vydrží veľmi dlho pokiaľ je uložená na chladnom mieste

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like