Ako si žije Miluna zo Slnce, seno? Neuveríte ako dnes vyzerá a ako dopadla!

Kým v dnes už kultovej trilógii Zdeňka Trošku predstaviteľka Miluny Petra Pyšová (51) súboj o najväčšieho samca z dediny prehrala, v osobnom živote je to úplne inak…

Pôvabná, aj keď ľahko prízemné Miluna v Troškovej trilógii Blažene Vencu nakoniec neukradla, ani nemusela svoje šťastie hľadať u pochybného talianskeho playboya. Ona sa totiž dokázala vydať naozaj dobre! A takto vyzerá…

 

Jej skutočným mužom je totiž vplyvný manažér ČEZu Vladimír Schmalz. Ten ju dokázal zahrnúť peniazmi a dostať skutočne do vysokých kruhov. Vďaka nemu si tak filmová Miluna dopomohla k životu ako v bavlnke. Že by bola priamočiara zlatokopka sa jej ale vraj vyčítať nedá. Vyštudovala totiž žurnalistiku a chcela sa venovať novinárčine. Lenže platy v médiách majú svoje limity a ona nakoniec stretla Schmalza.

Ani potom sa údajne nestala márnotratnou paničkou v zlatej klietke. Aj keď zrejme doma nemusí drhnúť podlahy a servírovať teplé jedlo 3x denne, prácu chcela mať vždy svoju. Svojho času pracovala v banke, neskôr zastávala manažérsku pozíciu v ČSA. Ani sama sa skrátka nestratí, aj keď s finančným vankúšom, ktorý zabezpečí jej náprotivok, sa rozhodne zaspáva lepšie.

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like