Ako si prirodzenou cestou vyliečiť ochabnuté viečka? Výsledok vás ohromí

Ovisnuté viečka vedia byť skutočne nepríjemné, make-up kvôli ním na pokožke vyzerá neatraktívne a zbytočne pridávajú človeku na veku.

Všeobecne sú ovisnuté viečka prirodzeným dôsledkom starnutia, ale môžu byť spôsobené aj poranením v tejto oblasti, poškodením nervov alebo iným ochorením.

Jedným z najlepších prírodných liečiv na tento problém sú vajíčka, ktoré boli využívané hlavne ako výrobky pre starostlivosť o krásu.

Vajíčka sú bežne používané pri zbavovaní sa jaziev, predchádzajú akné a čiernym bodkám. Svoje miesto si našli okrem toho aj v maskách na vlasy, ako hydratačné masky na tvár alebo pri spevňovaní očného okolia.

Máme tu pre vás návod ako na to!

Dôkladne si vyčistite tvár, odstráňte make-up a vysušte. Oddeľte žĺtok od bielka a použite vatový tampón pre nanesenie vaječného bielka na tvár. Robte to opatrne, aby ste zabránili styku
bielka s očami. Nechajte ich zatvorené až úplne bielok zaschne. Potom si opláchnite tvár vlažnou vodou a vysušte ju utierkou

Túto kúru môžete praktizovať každý deň a výsledok sa dostaví za pár dní!

V tomto videu uvidíte cviky, ktoré vám taktiež pomôžu s týmto problémom.

 

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like