Ako sa zbaviť nepríjemného zápalu močových ciest už za jeden deň? Stačia suroviny, ktore má každá z nás doma

Neustála potreba močiť, ktorá sa ale stáva neskutočnými muky vďaka rezavé bolesti. Kŕče v bruchu a nekonečné pálenie „tam dole“. To sú najčastejšie a najnepríjemnejšie príznaky infekcie močových ciest. Ako sa jej zbaviť bez chémie pomocou prírodných prípravkov?

Podľa lekárskych záznamov každoročne zápalom močových ciest a mechúra trpí každá piata žena. Nepríjemné prejavy infekcie vás nútia každých desať minút behať na malú, ktorá je sprevádzaná ostrým pálením, bodaním a krvou v moči. Medzi ďalšie príznaky zápalu patrí horúčka, zimnica alebo bodanie v chrbte.

Pokiaľ do seba pri zápale močových ciest a mechúra nechcete pchať chémiu a riešiť to antibiotikami, skúste si urobiť tento prírodný „odvar“. Nielenže vám okamžite uľaví, ale aj odstráni bolestivé príznaky a celú infekciu aj zápal. Navyše funguje aj ako prevencia. A o čo sa jedná?

Čo budete potrebovať

250 g medu – najlepšie v bio kvalite
200 ml kvalitného olivového oleja
250 g koreňového petržlenu
250 g citrónu aj s kôrou – najlepšie v bio kvalite

Postup

Nakrájajte starostlivo umytý petržlen a citrón aj s kôrou nadrobno. Ak nemáte citrón v bio kvalite, ale je možné, že na neho boli použité postreky, namočte ho do vody s rozmiešanou jedlou sódou – tá napomôže rozpustenie pesticídov a ďalších toxických látok. Vložte všetky ingrediencie do mixéra a mixujte, kým nevznikne kašovitá hmota. Potom uchovávajte v pohári v chladničke.

Dávkovanie

Konzumujte jednu polievkovú lyžicu každé ráno.

Rada na záver

Aby ste sa nepríjemným infekciám močových ciest vyhli, dodržujte pitný režim, chodievajte sa pravidelne vyprázdňovať, do svojho jedálnička zaraďte brusnice a naopak sa vyhnite káve alebo čokoláde.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

You Might Also Like