Ako byť atraktívnejšia a prilákať viac mužov. Bod číslo 2 a 9 vám zaistí chlapa, po ktorom túžite!

Modern polygamous family with one wife and two husbands. Young pregnant woman posing with two young man on a white background

Každá žena, bez ohľadu na vek či národnosť, chce byť obdivovaná a chce počúvať lichôtky od mužov. Vďaka záujmu sa ženy tak cítia krásnejšie a sebavedomejšie, no hlavne si chcú nájsť muža, ktorý ich bude ľúbiť a s ktorým si neskôr môžu založiť rodinu. Dneska sa s vami podelíme o rady, ako byť atraktívnou ženou v očiach muža a zaujať ho.

1. Buďte krásna:
Hovoríte, že je to klišé? Nejde len o vonkajšiu krásu, ktorá nie je daná každému. Krása by mala vychádzať predovšetkým zvnútra. Muži milujú ženy, v ktorých je niečo zvláštne.

2. Buďte iná:
Toto je pokračovanie predchádzajúcej rady. Musíte byť schopná dobre sa prezentovať. Premýšľajte o tom, aké vlastnosti sú na vás najlepšie, aké sú vaše plusy a mínusy. Keď to zistíte, zdôraznite svoju dôstojnosť a skryte chyby. A to platí aj pre vzhľad a charakter.

3. Stále sa usmievajte:
Hrejivý a úprimný úsmev môže robiť skutočné zázraky. Keď sa žena usmeje, dokáže očarovať každého muža.

4. Pracujte na sebe:
Neustále sa snažte zlepšovať vo všetkom, čo robíte. Muži sa radi rozprávajú s niekým, kto vie povedať viac ako jednu vetu. Rozvíjajte sa a učte sa stále niečo nové.

5. Buďte vždy upravená:
Neznamená to, že musíte vynaložiť obrovské sumy na nové oblečenie. Základom je starať sa o seba a svoje telo. Najdôležitejšie je, aby bola zdravá vaša pokožka, oblečenie upravené a vlasy zdravé. Tieto malé veci robia ženu elegantnejšou.

6. Nebuďte arogantná:
Nikto nemá rád nafúkancov. Nepreukazujte mužovi, že ste múdrejšia a že poznáte všetko na svete. Buďte schopná počúvať ho a podporovať rozhovor svojimi príspevkami. Skúste sa zbaviť pýchy.

7. Nepredstierajte, že nepotrebujete muža:
Pokiaľ mu budete stále tvrdiť, že muža nepotrebujete, nepritiahnete si ho k sebe. Niekedy stojí za to ukázať mu, že aj vy ste zraniteľná a niekedy ho potrebujete, dokonca že je niekedy až nenahraditeľný.

8. Buďte starostlivá a pozorná:
Muži milujú starostlivosť a náklonnosť. Ak je žena pekná a vie variť, získa si srdce muža. To však neznamená, že žena patrí len do domácnosti, no je dôležité, aby bola starostlivá a pozorná.

9. Majte svoju hrdosť:
Nezáleží na tom, ako veľmi chcete na muža zapôsobiť, nikdy nestraťte svoju pravú tvár. Ak vidíte, že vás človek nedokáže oceniť a nevykazuje náležitú starostlivosť a rešpekt, potom to nie je človek vhodný pre vás.

10.Pozvite ho na šálku kávy:
Táto rada je stará ako svet, no ak sa vám niekto páči, pozvite ho na šálku kávy. Keď si nájdete spoločné témy, na ktoré budete môcť komunikovať, budete mať šancu očariť ho.

Rady sú mimoriadne jednoduché a nebude ťažké ich sledovať. A dokonca fungujú! Treba si však zapamätať jedno – nemeňte sa kvôli partnerovi. Pokiaľ vás miluje, bude vás brať takú, aká ste. Dúfame, že vám naše rady pomôžu v nájdení toho pravého.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like