Aké povolanie sa k vám hodí najlepšie podľa znamenia zverokruhu, v ktorom ste sa narodili? Poriadne prekvapenie sú Ryby!

Hovorí sa, že postavenie hviezd a teda aj dátum, kedy sme sa narodili, nás bude sprevádzať po celý náš život. Vplýva to nielen na niektoré naše povahové črty, ale aj na udalosti, ktoré si v živote vyberáme. Zistite, aké povolanie by ste mali robiť podľa toho, čo hovoria hviezdy.

 

Baran

Ak ste baran, tak máte vrodenú tendenciu byť vodcom. Aj preto sú ľudia narodení v znamení barana vynikajúcimi šéfmi. Majú nielen vodcovské, ale aj organizačné schopnosti. Sústreďte sa na šéfovské stoličky. Ak sa na ne necítite, bude sa vám dariť aj ako osobným trénerom, športovcom, marketingovým manažérom. Hľadajte svoje povolanie tam, kde vidíte činnosť, ktorú by ste mohli vďaka svojim schopnostiam dobre viesť, ideálne podľa seba.

Býk

Býk nepozná hranice a dokáže fungovať nepretržite. Podobne, ako baran, aj býk dokáže dobre viesť, no dokáže byť aj dobrý spoluhráč. Niekedy je tvrdohlavý, no zato spravodlivý. Ľudia narodení v znamení býka vyniknú v povolaniach, v ktorých im nie je cudzie odhodlanie a vytrvalosť. Rovnako majú dobrý vzťah k zemi. Dariť sa im bude v poľnohospodárskom odvetví, potravinárskom priemysle, ale aj finančníctve. Ženy bývajú skvelé ekonómky, šéfkuchárky a kvetinárky.

Blíženci

Blíženci majú vrtkavú povahu, preto sú raz dole a raz zasa hore. Nevydržia dlho na jednom mieste a preto často striedajú činnosti. Najlepšie sa im preto darí, ak majú umelecké vlohy. Radi experimentujú, hýbu sa a najmä, neznášajú nudu. Dariť sa im bude v povolaniach, kde sa osvedčia ich komunikačné schopnosti ale aj reklamné prostredie, či umenie, žurnalistika a umelecký priemysel.

Rak

Ľudia narodení v znamení raka sa radi starajú o druhých, sú zodpovední a dokážu riešiť problémy. Neznášajú, keď po nich nie je vidno výsledky, preto by si mali hľadať profesie v oblasti školstva, učiteľstva, sociálnej práce, práva, či ako lekári a zdravotné sestry.

Lev

Levy sú radi stredobodom pozornosti. Ich zásluhou sa neraz podporia dobré veci a dokážu byť perfektnými lídrami. Vzdelania a politika sú dve oblasti, v ktorých levy vynikajú najlepšie, darí sa im aj ako lekárom, či prekladateľom. Sú to vysoko výkonní ľudia a tak sa uživia aj ako herci, či športovci.

Panna

Perfekcionistické panny nie sú veľmi ochotné slúžiť druhým, no na druhej strane majú pre nich pochopenie a sú ohľaduplné. Ak ste sa narodili v znamení panny, mali by ste si vyberať povolanie, v ktorom dokážete preukázať svoje praktické schopnosti a vynikajúcu pamäť. Určite sa uplatníte ako editor, prekladateľ, technický pracovník, či detektív.

Váhy

Váhy sú znamenie, ktoré má rado spoločnosť a často sa socializuje. Ľudia narodení v tomto znamení bývajú neraz mediátori a ťahači spoločnosti. Vedia ľudí združovať a snažia sa sami v sebe vyrovnať svoje sily a pochopenie pre ostatných. Sú dobrí diplomati, asistenti vedúcich osobností, úradníci, ale aj učitelia a sociálni pracovníci.

Škorpión

Škorpióny sú vzácne, pretože dokážu udržať tajomstvo. Ľudia narodení v tomto znamení sú nielen diskrétni, ale aj inteligentní. Vďaka svojmu racionálnemu mysleniu dokážu dopomôcť veciam prísť do správneho cieľa jednoduchšie a ľahšie. Vynikajú v povolaniach, kde môžu uplatniť svoju tichú, no praktickú povahu. Sú skvelí právnici, vyšetrovatelia, ale aj výskumníci.

Strelec

Strelci dokážu svoje okolie inšpirovať, tvrdo pracujú tak  v tíme, ako sami, dobre sa prispôsobujú zmenách a radi povzbudzujú ostatných. Pre strelca je dobrá akákoľvek profesia, pretože v každej si dokáže nájsť to, čo ho bude tešiť a baviť. Vďaka svojej dobrodružnej povahe sa ale najlepšie uplatnia v cestovnom ruchu, letectve, vzdelávacích programoch či zdravotníctve.

Kozorožec

Kozorožec je závažný, pragmatický, organizovaný. Rozhodne však nie je nudný, ale charizmatický a dokáže sa pre veci nadchnúť. Ak ste sa narodili v tomto znamení viete, že len tak ľahko vás niečo nezastraší a so životom sa viete celkom pekne popasovať. Dariť sa vám bude v podnikaní, manažérskej činnosti, ako projektantom, architektom, či inžinierom. Vaše produkčné schopnosti vám môžu ponúknuť väčší rozlet, než si možno myslíte.

Vodnár

Slobodný duch, pracovitosť, priateľskosť, ale aj pýcha. Ľudia narodení v znamení Vodnára si často myslia, že sú viac ako druhí a to im prináša mnoho problémov. Bezpochyby by ste mali nechať aj iných, aby ukázali, čo v nich je. Vďaka svojej silnej túžbe ukázať sa vám budú sedieť povolania vo výskume, kde môžete dosahovať veľké veci. Vodnárom sa darí aj ako grafikom, fotografom, projektantom, ale i podnikateľom.

Ryby

Nebojte sa ukázať ostatným, že vo vás drieme silná osobnosť. Rybám sa darí v tichých profesiách, kde sa môžu rovnako potichu tešiť zo svojich veľkých úspechov. Váš vrodený súcit, intuícia a emocionalita vám predurčili, že najlepšie by sa vám darilo v oblasti zdravia, umenia, školstva, alebo v praktickom remesle.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj: culturacolectiva.com

You Might Also Like