Ak ste zo všetkého unavená, PREČÍTAJTE SI TOTO!

 

Objavili sme článok, ktorý predstavuje nesmiernu pomoc pri boji s únavou. Odporúčame, aby ste sa zhlboka nadýchli a prečítali si ho.

„Viem, aké to je cítiť sa unavený – a to nielen vo fyzickej rovine.
Svet, v ktorom žijeme, je vyčerpávajúci. Je nevďačný. Je sotva obohacujúci. Sme unavení preto, že v ňom žijeme tak ako žijeme. Sme unavení milovať, starať sa, dávať niečo svetu, ktorý nikdy nedá nič späť. Sme unavení investovať svoju snahu do neurčitých výsledkov. Sme unavení z neistôt. Unavení zo šedej farby všade okolo.
Viem, že svet k vám nebol vždy láskavý a že ste sa v tom všetkom viackrát stratili. Viem, že máte pocit beznádeje, ale prosím, skúste to znova.

 

 

 

Všetci sme unavení. Každý z nás. Od určitého veku sme všetci len armádou zlomených sŕdc a boľavých duší. Sme unavený z miesta, kde sme, ale zároveň máme príliš veľký strach začať znova. Musíme riskovať, ale bojíme sa pozerať na to všetko okolo nás. Koniec koncov, koľkokrát budeme môcť začať znova?

Všetci si myslíme, že sme tak vyčerpaní sami. Ale pravdou je, že sme unavení každý zo seba samého – unavení zo životných hier, ktoré hráme a lží, ktoré povieme. Nechceme byť zlí, ale nechceme hrať úplne férovo. Bojíme sa, pretože si nie sme istí, čo spôsobí naša voľba.

Viem, že ste boli nadšení z budúcnosti, ale teraz sa zdá, že ste unavení a plní beznádeje. Ale tu je to, čo žiadam, ak sa chcete vzdať. Dajte sebe samému ešte jeden pokus. Viem, že ste unavení z predošlých pokusov a viem, že ste na konci s vašimi silami, ale naozaj sa nevzdávajte. Vaša sila je naozaj nekonečná. Pár pádov vás predsa nemôže odradiť.

Sme všetci odolnejšie, než si myslíme a to je nesporná pravda. Tam kde je viac lásky, sme schopní dať aj viac nádeje. Chceme okamžité výsledky a keď nevidíme žiadne výsledky, vzdáme sa. Necháme aby nás vyčerpania zastavilo. Rastieme frustrovaní s nedostatkom spätnej väzby a predpokladom vzdať sa. Koniec!

Niektoré časti života sa dejú ticho. Dochádza k nim pomaly. Dochádza k nim kvôli malej, ale starostlivo zvolené voľbe, ktorú robíme každý deň, ktorá nás premieňa v lepšiu verziu seba.

 

 

Keď ste unavení, kráčajte pomaly. Kráčajte potichu. Choďte nesmelo. Ale nezastavujte. Ste unavení zo všetkých tých opodstatnených dôvodov. Ste unavení, pretože máte právo byť. Ste unavený, pretože ste robili zmeny, ktoré sú vyčerpávajúce a to je len náznak ísť ďalej. Ste unavení, pretože stále rastiete. Jedného dňa, vám váš rast bude ponúkať cestu k omladeniu, ktoré budete potrebovať. “

 

 

jumping kid on the field

You Might Also Like