Agresívny ruský učiteľ verbálne aj fyzicky napádal jednu zo žiačok. Jej reakcia bola úžasná

Prístup niektorých pedagogických pracovníkov dokáže byť zarážajúci. Niekedy sa prostredie školy, v ktorom by sa deti mali cítiť bezpečne, mení na miesto, v ktorom zažívajú nadmerný stres a dokonca strach. Príčinou nebývajú len spory medzi spolužiakmi, ale aj správanie sa učiteľov, ktorí na deti kričia a niekedy ich dokonca fyzicky napádajú.

Je náročné povedať, čo je dôvodom ich spávania. Možno je za tým ich vlastný nezvládnutý stres, nahromadené napätie, či tak často skloňovaný syndróm vyhorenia.Nech sa jedná o čokoľvek, učitelia rozhodne nemajú právo sa k deťom na školách správať hrubo a svojím správaním ich dehumanizovať.

Ruského učiteľa pri jeho agresívnom správaní k žiačke natočil jeden zo spolužiakov dievčaťa a video sa dostalo na internet. Na videu je vidno jeho neprofesionálne správanie sa. Dievčatko ticho znášalo jeho krik až do chvíle, keď ju začal aj fyzicky napádať prstom.

Vtedy zakročila a urobila naozaj dobre. Tohto šialeného učiteľa kopla a rozbehla sa preč. Kiež by každé dieťa malo pri podobnej situácii toľko odvahy.

 

https://youtu.be/Dw1nUlHZHpY

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like