ABSOLÚTNE PRESNÉ: Máte vy alebo váš partner hnedé oči? Vieme, čo to o vás prezradí!

Oči môžu prezradiť viac, než si myslíte. Napríklad modré oči bývajú spájané s úprimnosťou a zelené s podmanivosťou. Čo ale hnedé oči? Akú skrývajú vlastnosť?

Hnedé oči naopak bývajú znamením, že máte čo do činenia s výborným hostiteľom či hostiteľkou! Ich vlastníci nepatrí k sebcom, ktorí nikdy nič neusporiadajú a parazitujú na návštevách u kamarátov.

Môžete od nich čakať, že vás radi pozvú k sebe domov a nadšene obslúžia. Radí sa skrátka k najlepším hostiteľom. Pri tej príležitosti si s vami skvele porozprávajú, pretože majú veľké srdce. Radi sa o vašich problémoch pobavia a pokúsia sa ich preniesť na svoje plecia. Vždy sa u nich dočkáte opory. Vďaka týmto vlastnostiam sú v spoločnosti často vítaní.

 

Aj s tým súvisí posledná vlastnosť, a tou je práve empatia. Na jednotku sa dovedú vcítiť do druhého a chvíľu prestať myslieť na seba. Môžete od nich čakať skvelé rady ušité priamo na mieru. Ľudia s hnedými očami sú proste fajn a nie je nad to si aspoň jedného hnedoočka držať pri sebe.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like