8 najčastejších chýb, ktorých sa muži dopúšťajú na prvom rande!

Hoci o sebe majú muži hocikedy len tú najlepšiu mienku a odmietnutie berú veľmi zle, mali by si uvedomiť, že nie vždy je chyba na strane žien. Je možné, že aj oni sami majú nejakú tú chybičku, ktorá im práve pokazila celé rande.

A čo je to to najhoršie, čo môže muž na prvom rande urobiť? Tu je zoznam 8 vecí, ktoré nechcete zažiť!

Ľutuje sa

Áno, iste existujú dôvody a situácie, ktoré si, jednoducho povedané, žiadajú to, že sa z nich muž musí vyhovoriť a potrebuje trochu upokojiť, lenže na prvé rande to jednoducho nepatrí. Predsa aj on sám chce, aby na prvom rande skôr svoju polovičku ohromil, než vydesil všetkými svojimi problémami.

Hovorí len o sebe

Už hodinu prebieha vaše rande a vy ste sa ešte nedostala ani k slovu, ale za to úplne dokonale viete, koľko je jeho babičke a akú veľkosť topánok má jeho neter? Na prvom rande by sa to dalo ešte ospravedlniť napríklad nervozitou, ktorá u niektorých ľudí spôsobuje, že jednoducho len hovoria a hovoria, ale ak to bude pretrvávať aj na vašom druhom i treťom, pravdepodobne sa to nikdy nezmení a vy budete pre neho len vŕbou, ktorej si potrebuje vyliať srdiečko.

Hovorí o svojej bývalej

Nie, nie a ešte raz nie! Toto na prvé rande ani prinajmenšom nepatrí. Prvé rande je len o vás dvoch, veď to má byť chvíľa, na ktorú (pokiaľ to teda vyjde) budete spomínať minimálne každé výročie a bývalá priateľka tam nemá čo robiť.

Hrá sa s telefónom

Počas vašej konverzácie niekoľkokrát vezme telefón do ruky a veselo si vybavuje správy na Facebooku alebo SMSky? To je vec, ktorá ženy dokáže dokonale otráviť. A napraviť to? To dokáže len máločo!

Nezaplatí účet

Možno to znie trochu povrchne, ale je to pravidlo prvého rande – muž má vždy zaplatiť účet! Najhoršie, čo vás môže stretnúť je to, že nechá doniesť účet a pred čašníkom po vás bude chcieť presnú časť za to, čo ste vypila či prejedla. No, uznávame, že situácia, keď žena bude musieť zaplatiť za muža, ktorý ju na rande pozval, je snáď ešte horšia, ale aj tieto prípady existujú, čo je smutné ale bežné. Lakomca predsa nemá nikto rád!

Nevie sa správať

Slovíčka „ďakujem“ a „prosím“ mu nič nehovoria? K čašníkom sa chová ako hulvát a ku všetkému a všetkým má nevhodné pripomienky? Myslím, že snáď každá z nás raz na takéhoto muža narazila a dokáže si dosť dobre predstaviť, čo tým myslíme.

Očakáva sex

Možno sa už stretol so ženou, ktorá na tieto praktiky pristúpila, lenže muži musia počítať s tým, že je to skôr výnimka ako pravidlo. Nie je totiž nič otrasnejšie, než keď sa muž urazí, keď žena na prvom rande sex odmietne. Zrazu v našich očiach tento muž skôr vyzerá ako malý chlapček, čo nedostal to, čo si toľko prial.

Neozve sa

Rande prebehlo, máte z neho celkom dobrý pocit, ale on sa ešte neozval? Zrazu začnete premýšľať nad tým, či to cítil rovnako, či ste sa mu páčila alebo či nečaká on, že sa ozvete. Každý dobre vychovaný muž by sa mal, či už sa mu rande páčilo alebo nie, žene ozvať a napísať jej alebo zavolať a povedať, ako to vidí ďalej. Tomu sa hovorí základná slušnosť.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like