7 spoľahlivých znamení, že má muž o vás záujem

Ak chcete zistiť, čo si človek o vás myslí, nemusíte sa ho opýtať priamo alebo hrať s ním hru. Len pozorujte jeho pózu. Bez ohľadu na to, čo človek hovorí, jeho fyzické gestá môžu odhaliť oveľa viac o jeho skutočných zámeroch.

Zozbierali sme kolekciu najbežnejších postojov a gést mužov, ktoré poukazujú na ich skutočné pocity.

#1. Uhladzuje si vlasy

Týmto spôsobom sa muži často dodať si vlastnú sebaistotu. Keď vidíme atraktívnu osobu, inštinktívne sa pokúšame upraviť tak, že robíme také veci, ako je prehodenie si vlasov či ich rozstrapatenie. Toto pravidlo platí aj pre ženy.

#2. Umiestní ruky blízko svojich bokov

Ak človek drží ruky v blízkosti bokov, napríklad ich položí do vreciek alebo sa drží v páse – je to veľmi jasný signál, že sa snaží preukázať svoju silu. Rovnaká myšlienka je vyjadrená, keď človek položí nohy cez seba, keď sedí.

#3. Snaží sa obsadiť čo najviac priestoru

Veľa samcov zvierat, keď bojuje o priazeň žien, používajú napríklad techniku nafúknutia sa tým, že si napríklad rozprestrú svoje perie alebo kožušinu. Je to kvôli tomu, aby vyzerali čo najmohutnejšie. Keď človek robí niečo podobné v blízkosti ženy, je to ten istý starodávny inštinkt.

#4. Prijíma otvorenú pózu

V sociálnych situáciách podvedome prijmeme otvorenejšiu pózu voči jednotlivcovi, ktorého považujeme za atraktívneho. Venujte pozornosť aj nohám. Väčšina ľudí si to nevšimne, no ak sa osoba, ktorá má o vás záujem, natočí k vám nohami, je to jasné.

#5. Zrazu je viac výrečnejší

Všimnite si tie chvíle, keď sa človek stáva viac zhovorčivejším, keď sa objavíte v jeho zornom poli. To je znamenie, že chce na vás zapôsobiť.

#6. Kopíruje vašu pózu

Pozrite sa a uvidíte, či človek aspoň čiastočne „zrkadlí“ vaše pozície, ktoré príjmete. To znamená, že sa pokúša porozumieť vám a nájsť niečo spoločné s vami a toto sa podvedome odráža v jeho jazyku tela.

#7. Je prirodzene priateľský, až vzrušený

Ak sa mužovi páčite, výraz na jeho tvári bude priateľský a otvorený. Jeho pohľad bude láskavý a bude naznačovať fascináciu.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

ZDROJ:BRIGHTSIDE

You Might Also Like