6 typov džínsov pre všetky ženy, ktoré majú oblejšie tvary

Óâåëè÷åíèå ðîñòà - äëÿ òåõ, êòî õî÷åò ïîäðàñòè (increase in growth) - http://www.doctorate.ru/diet-grow-up/

Neustále je tu ešte tá super doba, kde prevyšujú našu módu tie vychrtliny, ktoré vyzerajú neuveriteľne sebavedomo pri tom, ako demonštrujú nové módne trendy. Všetky tieto modelky nám iba chcú asi vsugerovať alebo musia, že ak chceš vyzerať štýlovo – tak musíš mať „perfektné proporcie“.

1. Obzri sa po tej správnej veľkosti

Vybrať si všetky šaty v tej nesprávnej veľkosti je tá najhoršia vec, ktorú môžete urobiť a ešte svoju figúru dokážete degradovať a neukázať tie najlepšie prednosti, ktoré určite máte. Toto však najviac platí pre nohavice. Nekupujte si menšie rifle a nesnažte sa do nich vojsť. Nikto si nebude všímať vašu veľkosť ale ako v nej vyzerať. Džínsy, ktoré budú tesné vám nedokážu vykresliť vaše dokonalé a oblé tvary.

2. Skúste si zobrať look džinsov, ktoré vyzerajú stredne aj viac obnosené.

Dokonalé džíny, nemusia byť vždy v móde. Rifle, ktoré vyzerajú obnosené sú momentálne v kurze.

3. Na farbe záleží

Džíny, v klasickej tmavej farbe vás dokážu zoštíhliť – síce sa nehodia na nejaké róby a podobné oblečenia – ale viete ich pekne zladiť, aby ste vyzerala elegantne.

4. Budte kreatívna s vrstvami oblečenia


Vyberiete si svoje tričko, sveter, blúzku alebo sukňu a dokážete odstrániť svoje nedostatky. Pomôžu vám vybalancovať vaše časti tela. Nebojte sa pridať doplnky ku oblečeniu s inou farbou. Toto bude pre vás benefitom, takže starosti môžete pokojne zahodiť.

Vesty, plášte alebo kimoná sú štýlove kusy odevu, kde budete vyzerať čo naajlepšie.

5. Zdôraznite svoj pás


Nie je divu, že tvar presýpacích hodín je považovaný za najviac ženskú a atraktívnu postavu. Ak chcete získať tie správne proporcie horných a dolných častiach tela, snažte sa zvýrazniť svoj pás. Pre tých, ktorí preferujú klasický štýl, pásy sú tým najlepším riešením. Ak preferujete športové oblečenie, tak su pre vás vhodné tričká a svetre.

6. Vyberiete si vhodnú obuv

Klinové podpätky, mužské topánky alebo vysoké topánky vytvoria „ťažký vzhľad.“ Rozhodnite sa pre elegantné obuv v neutrálnych farbách, alebo zvolíte farbu, ktorá je rovnaká ako farba vaše džínsy. Vyhnite sa takej topánkam, ktorá vyzerá masívne s množstvom pásikov, že „zlomí“ vašu siluetu.

You Might Also Like