6 náznakov, že vás chce váš anjel strážny pred niečím varovať. Rozhodne tieto znamenia neignorujte

Mali ste niekedy pocit, že vás niekto pozoruje, aj keď ste s istotou vedeli, že široko ďaleko nikto nie je? Ako často dostávate na otázky, ktoré si v duchu kladiete, odpoveď, ktorú by ste si sami rozhodne nedali?Tieto otázky by vám najskôr kládol psychoterapeut alebo psychiater a môžu dokonca vyvolávať predstavu nejaké fóbie alebo snáď odchýlky psychického stavu. Existuje však predsa len istý rozdiel medzi fóbiami a odchýlkami a správami vášho anjela strážcu, vyšších síl, ktoré nemôžeme materiálne vnímať.Človek s psychickou odchýlkou ​​ju nikdy ako odchýlku nevníma. Ak cítite nejaký zásah iného sveta do toho svojho, načúvajte. Tí, kto tam o vás majú starostlivosť, vám dajú vedieť, napovedia vám a podporia vás.

 

Pozrite sa na prehľad šiestich náznakov, že vám chce niečo povedať niekto z inej reality:

1. Máte veľmi zreteľné sny, ktoré si dobre pamätáte

Duchovný svet svoje posolstvá oznamuje často práve prostredníctvom snov. Ak sa blíži nejaká životná zmena, môže vám to byť naznačené vo sne. Bude to scenár či symbol, ktorého si rozhodne nebudete môcť nevšimnúť. Ak sa vám zdal sen, nad ktorým jasá celé vaše vnútro, alebo naopak vám prebieha mráz po chrbte pri obyčajnej spomienke na neho, potom hľadať výklad v nejakin snáre nemá vôbec zmysel.

Keď spíte, astrálny svet je vám prístupný. Všetky vaše istoty a pevné presvedčenie zostávajú v realite, zatiaľ čo v iných sférach ste viac vnímaví. Záhrobné bytosti (vaši zosnulí predkovia, náboženské symboly alebo ľudia, ktorí sú vám veľmi drahí vo svojom pozemskom stelesnení) sa vám budú zjavovať v obrazoch, ktoré si zapamätáte. Ak si uvedomíte, že je to znamenie zhora, potom jediné, čo musíte urobiť, je sformulovať svoj zámer dozvedieť sa viac.

2. Vašich päť zmyslov sa posilňuje

Svoj reálny svet vnímate prostredníctvom čuchu, hmatu, chuti, zraku a sluchu. Svet ireální vám odovzdá svoj signál takým spôsobom, že ihneď pochopíte – taká vôňa alebo zvuk sa na danom mieste nemohli vyskytovať. Napríklad vôňa konkrétneho kvetu alebo trávy, voskovej sviece alebo parfumu nejakého konkrétneho človeka. Môže vám tiež zvoniť v ušiach. Periférnym zrakom môžete postrehnúť nejaké postavy a ich pohyb. Neľakajte sa, ďalej načúvajte, buďte otvorení, pozorujte a klaďte otázky.

3. Začína zlyhávať elektronika a vypadáva elektrina

Znamenie zhora alebo z paralelných svetov môžu mať aj tieto prejavy. Sme stvorení z hmoty, avšak elektrina, to sú vlny, ktoré môžu naše svety prepájať. Ak vám neštartuje auto, aj keď zapaľovanie je v poriadku, je možné, že váš silný anjel strážny vás práve v tejto chvíli nechce pustiť na cestu. Počúvajte pozornejšie pieseň, ktorú hrajú v rozhlase – asociatívne vnímanie vám pomôže sa zorientovať – ​​buď vám ukáže na toho, kto sa o vás stará alebo na príčinu zdržania. Ľakať sa netreba. Napriek hororom na podobné témy si pamätajte jedno: telo sa mohlo dávno rozpadnúť na prach, ale energia spájajúce vás s niekým, kto vás z onoho sveta chráni, je večná.

4. Ste náhle naplnení nevysvetliteľným vedením

Ak otázka, na ktorú ste ani za nič nemohli nájsť odpoveď, je náhle nad slnko jasnejšia, je to tiež znamenie zásahu informačného toku z iného sveta. Niekto, kto vás chráni, sa postaral, aby vás poznanie osvietilo, aby ste pochopili, porozumeli a odhalili niečo, čo vám skôr nešlo do hlavy. Je to prejav starostlivosti vašich duchovných ochrancov a blízkych. Telepatia, neodbytné vnútorné želanie niečo urobiť alebo intuícia – hovorte tomu ako chcete, zakaždým, keď v duchu prosíte o pomoc, je to práve táto sila, ktorá vám napovie. Stačí počúvať.

5. Mrazenie

Hovorí sa, že keď náhodne vyslovíme niečo, čo zodpovedá skutočnosti, zvlášť keď je to nejaká hrozná možnosť alebo predpoklad, zamrazí nás, prejde nám mráz po chrbte a zachvejeme sa. Je to príznak, že vedľa nás je svet éteru, pripravený s nami komunikovať.

6. Pristihnete samích seba pritom, že rôzne znamenia vám vyslovene bijú do očí

Stane sa, že na niečo myslíte a náhodne sa vám dostane presné odpovede alebo potvrdenia, napríklad v podobe piesne alebo vety napísanej na karosérii protiidúceho vozidla. Podobné zhody v znameniach vysielaných z onoho sveta vás uisťujú, že ste na správnej ceste. Buďte pozornejší k vlastným pocitom, načúvajte svetu okolo seba, buďte pripravení rozprávať s éterom. Bude potom pre neho oveľa jednoduchšie k vám hovoriť.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like