5 jednoduchých prírodných spôsobov, ako si vyformovať a vytvarovať prsia

Veľká časť túžby po „dokonalých“ prsiach je kvôli vzhľadu, no v skutočnosti by mal byť váš záujem o niečo dôležitejší: vaše zdravie.

Zdieľame s vami dôležité rady. Vezmite ich na vedomie, a budete mať vaše prsia krásne a plné po dlhý čas.

Sprchujte sa v studenej vode

Ľadová sprcha nemusí byť pre každého príliš príjemná, ale je dôležitá pre tón pleti. Ak to nemôžete urobiť každý deň, naneste na ňu kocky ľadu alebo studenú gázu.

Stojte rovno

Keď sa zohnete, neurobíte vaše prsia len menej atraktívnymi, taktiež uvoľníte svaly svojich prsníkov. Snažte sa vždy držať svoje ramená rovno – je to dobré ako pre vaše svaly, tak pre váš vzhľad.

Vyhnite sa tlaku na prsia

Snažte sa nespať na prsiach a vždy si vyberte spodnú bielizeň, ktorá sa hodí. Podprsenka, ktorá zdanlivo tlačí prsia nahor a robí váš dekolt sexy, je v skutočnosti hrozne škodlivá. Cítite sa nepríjemne a narúšate tok krvi.

Športujte správne

Jogging, aerobik a iné aktívne športy môžu byť dobré pre váš celkový výzor a pohodu, ale môžu byť škodlivé pre vaše prsia, pretože ostré pohyby vedú k poškodeniu mäkkých tkanív. Jediným riešením je opäť správne športové oblečenie. Nikdy nebežte ani neskáčte bez špeciálnej podprsenky.

Vyhnite sa slnku

Zneužívanie opaľovania, najmä bez opaľovacích prípravkov, spôsobuje suchosť kože a stratu jej elasticity. Ležanie „hore bez“ na lehátku alebo na pláži nie je dobrý nápad, ak chcete zachovať tvar vašich pŕs.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like