5 častých náznakov toho, že je pri vás duša zosnulého. Môže sa to diať denne, a ani ste o tom netušili.

Boli ste niekedy úplne sami v miestnosti no aj napriek tomu ste mali silný pocit akoby niečo okolo vás bolo? Alebo sa vám zdalo, že vás niekto sleduje? Prešiel po vás v tom momente mráz alebo ste dostali husiu koži? Zdá sa vám, že vaše veci nie sú na svojom pôvodnom mieste? Alebo niečo hľadáte a nájdete to po chvíli presne na tom mieste kde ste ho už parkrát hľadali? ?Myslíte, že toto všetko je len náhoda?

Pri objasnení týchto ,,náhod“ by sme sa mali zamyslieť na svetom duchov (resp. zosnulými dušami).

Tu je 5 znakov toho, že sa vám svet duchov snaží pomôcť:

1. Elektrické spotrebiče začnú vyvádzať

Éterický svet má vyššiu vibráciu ako naša 3D pevnina. Svet duchov používa televíziu, rádiá, počítače, mobilné telefóny a svetlá, aby vám sprostredkoval rôzne správy.

Keď je preťažený, bude ovplyvňovať náš svet a zvyčajne je to v časoch trápenia.

Váš zosnulý milovaný človek alebo duchovný sprievodca sa vám s niečím pokúša pomôcť. Premýšľate o milovanom človeku, ktorý pred nedávnom odišiel?

Niekedy vám v týchto chvíľach príde na pomoc špeciálna pieseň, aby ste vedeli, že vaša láska je blízko vás. Zažívame to v momentoch, v ktorých nachádzame ochranu rôznych dimenzií pretrhávajúcu sa von do nášho sveta.

2. Zmeny izbovej teploty

Už ste niekedy zažili pocit tepla, ktorý sa zrazu zmenil na pocit chladu? Alebo ste už vstúpili do situácie a pocítili, ako je vám zrazu zima?

Svet duchov vás tým môže varovať alebo vám dávať najavo, že ste chránení. Rovnako aj teplom, ktoré sa do vás vleje, vás môže svet duchov varovať.

Sú časy, kedy sa objaví záchvev horúčavy a jeho nepohodlie nás núti všímať si okolie. Náhle zmeny v prostredí domu, auta, alebo na iných miestach môžu sprostredkovávať mystický zmysel ochrany.

Poproste svojich duchovných sprievodcov, aby vám ukázali znamenia. Čo sa deje okolo? Sledujte svoje myšlienky. Svet duchov je telepatický a dokáže precítiť vaše emócie a myšlienky.

3. Opakovane sa vám ukazujú súladné čísla

Vidíte po sebe idúce čísla poznávacích značiek, hodín, adries alebo poštových schránok? Súladné čísla majú špeciálny význam.

Doreen Virtue, autorka a tlmočníčka metafyzických predmetov, verí, že tieto číselné postupnosti sú znakom komunikácie anjelov.

Dávajte pozor na opakovanie. Preskúmajte ho a zistite, čo sa vám vaši blízki a duchovní sprievodcovia pokúšajú sprostredkovať.

4. Nie je ten pravý pre vás, ak s vami uzavrie rozhovor

Ďalšou osobnostnou črtou mužov je neschopnosť rozprávať o svojich problémoch.

Váš muž môže zmeniť tému, ak sa s ním potrebujete rozprávať, ale ak sa ho opýtate, aby vám vysvetlil, prečo sa rozhodol minúť 6000 $ na lístky Superbowl, začne sa obraňovať alebo rovno ukončí rozhovor.

Ešte horšie je, ak ospravedlňuje svoju kúpu tým, koľko minie na vaše pracovné oblečenie.

Komunikácia je nesmierne dôležitá pre trvalý, dlhoročný vzťah. Je znakom toho, že je ten pravý pre vás.

Rozprávaním sa páry vyjadrujú svoje potreby, preto sa uistite, že vás partner emočne, psychicky a sexuálne podporuje.

5. Nie je ten pravý pre vás, ak rozbije vašu dôveru

Oklam ma raz, hanba ti, oklam ma dvakrát, hanba mi. Bohužiaľ, ak váš muž v minulosti rozbije vašu dôveru, je veľká pravdepodobnosť, že to urobí znovu.

Môžete sa rozhodnúť žiť s touto neistotou naďalej, navždy, pretože priznajme si, že ten pravý je stále váš manžel. Bohužiaľ, stereotyp promiskuity u mužov je vlastne pravda.

Výskumníci hovoria, že existujú 3 rozdiely medzi mužmi a ženami, čo sa týka vzťahu:

1. Muži túžia viac po krátkodobých sexuálnych vzťahoch ako ženy.

2. Muži uprednostňujú viacero partneriek ako ženy.

3. Muži potrebujú menej času, aby súhlasili so sexom ako ženy.

To neznamená, že sa váš partner nemôže zaviazať, ale mali by ste si byť vedomá jeho zámerov.

Ak ste si istá, že váš partner zmenil svoje správanie k lepšiemu, alebo ste sa rozhodli žiť s možnosťou, že by vás mohol opäť raniť, mal by byť stále ten pravý.

Ak nie ste pripravená odpustiť mu a znovu mu začať dôverovať, dajte mu najavo, že nie je ten pravý pre vás.

Záver

Nezúfajte, ak všetky znaky poukazujú na to, že by ste mali svojho partnera opustiť a ísť ďalej. Ľudia MÔŽU zmeniť svoje správanie a niekedy manželský poradca môže byť úžasnou pomocou, ak sa chcete odnaučiť od starých zvykov.

Na druhej strane, ak zmeníte svoj vlastný postoj tak, že pochopíte „chyby“ svojho partnera, prestanete mať pocit, že on nie je ten pravý pre vás. Vnímajte ho takého, akým v skutočnosti je.

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

Zdroj: powerofpositivity.com

You Might Also Like