4-ročný chlapček zomrel kvôli koreniu, ktoré má doma každý z nás. Teraz jeho mama varuje ďalších rodičov.

Každý rodič dobre vie, že aj keď dieťa stráži celých 24 hodín, dostane nejaký geniálny nápad, ktorý aj tak zrealizuje. Často sa tieto nápady končia modrinou a plačom. Občas sa ale môže stať niečo oveľa vážnejšieho …

 

4-ročný Matthew Rader sa hral v kuchyni. Keď sa mama nepozerala, vyliezol na kuchynskú linku a našiel korenia. Keď do kuchyne vošla mama, uvidela Matthewa a vyzeralo to, ako keby mal epileptický záchvat. Okamžite zavolala sanitku. Matka si bola istá, ze jej syn netrpí epilepsiou. Cestou do nemocnice ho niekoľkokrát oživovali. V nemocnici svoj boj o život prehral.

Ukázalo sa, že Matthewa zaujala vôňa škorice. Dieťaťu sa podarilo otvoriť balenie, pretože chcel zrejme pričuchnúť. Korenie sa dostalo do pľúc.

Lekári tvrdia, že chlapec zomrel na následky udusenia. Nastala tiež reakcia na podráždenie a opuch.

Zdrvená matka teraz varuje ďalších rodičov pred nebezpečenstvom, ktoré si len máloktorý z nich uvedomuje:

Škorica môže zabíjať. Deti to nevedia. Chcú sa hrať a vyskúšať čo najviac vecí.

Nezabudnite zdieľať tento tragický príbeh s priateľmi na Facebooku a varujte ďalších rodičov. Tento článok môže zachrániť život.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Tento článok má len informačný charakter. Nenahrádza konzultáciu ani postupy od lekára / lekárnika. Všetky potrebné kroky najprv konzulujte so svojím lekárom / lekárnikom.

You Might Also Like