4 ingrediencie, ktoré vám pomôžu získať vytúžené ploché bruško v priebehu krátkeho času

Neexistuje žiadna magická pilulka, ktorá vám pomôže stratiť 5 kilogramov týždenne bez toho, aby ste ohrozili vaše zdravie.

Prvým krokom k úspešnému chudnutiu je jednoducho očista tela od všetkých nánosov. Tento super výživný nápoj plný vitamínov a potrebnej vlákniny, dokáže vyplaviť nečistoty z tela veľmi rýchlo.

My sa chceme s vami podeliť o recept na lahodný a zdravý nápoj, ktorý vám pomôže schudnúť rýchlejšie.

Budete potrebovať:

1 stopka zeleru

1 stredne veľká uhorka

1 hrsť petržlenovej vňate

3 kusy čerstvého ananásu

Postup:

Zeleninu dôkladne umyte a odstráňte kožu ananásu. Všetko rozmixujte v mixéri. Do nápoja nepridávajte soľ, korenie, cukor ani žiadnu jeho náhradu.

Ananás a zeleninový džús by ste mali vypiť do 15 minút od rozmixovania, aby nestratili svoje vlastnosti. Pite ho ráno a len nalačno.

Ak skombinujete tento nápoj so športom a zdravou výživou, uvidíte výsledky za týždeň – vaše brucho bude viditeľne hladšie.

 

Aké je tajomstvo tejto šťavy?

Zeler je veľmi nízkokalorická zelenina, ktorá obsahuje iba 16 kcal na 100 g. Diétna vláknina sa zväčšuje vo vnútri žalúdka, takže sa cítite vyčerpane. Okrem toho štúdia ukázala, že zvýšenie obsahu vlákniny vo vašej strave je základnou zložkou režimu úbytku hmotnosti.

Rovnako ako zeler, aj uhorky obsahujú veľa vlákniny a sú takmer podobne nízko kalorické. 95% uhorky je voda, takže vám pomôže doplniť vaše základné 2 litre tekutín, odporúčané odborníkmi na výživu.

Petržlen obsahuje veľa vlákniny (3,3 g na 100 g – na porovnanie, rovnaké množstvo uhorky a zeleru obsahujú len 0,5 g a 1,6 g). Má tiež mierny prirodzený diuretický účinok.

100 g ananásu obsahuje 1 g nerozpustného vlákna, zatiaľ čo jeho energetická hodnota je asi 50 kcal. Ovocie je sladké, taktiež zlepšuje chuť nápoja, čím ho z toho dôvodu nebudete musieť už viac dochucovať.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

ZDROJ:BRIGHTSIDE

You Might Also Like