3 spôsoby, ako znížiť hmotnosť bez bláznivého diétovania a ničenia sa v posilňovni

Ako šťastní by sme všetci boli, ak by sa veľkosť nášho pásu zmenšovala sama od seba. Ale počkať! Nebojte sa – nie je to úplne nemožné!

Našli sme niekoľko alternatívnych spôsobov, ako stratiť tie extra centimetre bez toho, aby ste chodili do posilňovne alebo diétovali ako blázon.

#3. Dýchanie

Hlavným pravidlom dychovej gymnastiky je to, že by ste mali dýchať dovnútra a von nie s vašou hruďou, ale so žalúdkom. Tenký pás, silné brušné svaly – všetko je možné, ak vykonáte celý rad dýchacích cvičení.

#2. Kontrastná sprcha

Táto metóda je pomerne jednoduchá a často sprevádzaná inými postupmi. Pred koncom sprchovania meňte vodu z horúcej na studenú. Takáto kontrastná sprcha nielen zbaví nadbytočnej hmotnosti, ale tiež prenasleduje také choroby, ako je arytmia, obezita, vegetovaskulárna dysfunkcia, primárna hypertenzia a celulitída. Existuje však aj niekoľko kontraindikácií.

#1. Masáž

Najlepšie typy masáže na boj proti tuku pomáhajú zlomiť tukové usadeniny, zlepšujú krvný obeh v prednej časti brucha a normalizujú intestinálnu pohyblivosť. Tieto postupy môžete vykonávať sami doma, aj v špeciálnych salónoch. Mali by sa robiť systematicky a cyklicky. Medzi najlepšie patrí napríklad bankovanie.

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

 

ZDROJ:BRIGHTSIDE

You Might Also Like