20+ kreatívnych nápadov ako vyzdobiť Vašu záhradku pomocou obyčajného štrku! Výsledok je prekrásny!

Každý vášnivý záhradkár Vám potvrdí, že záhrada a záhradka je jeho vášňou. Trávia tam veľa hodín. A netýka sa to len záhradkárov. Ich záľuba sa ľahko dotkne aj ich okolia, priateľov a rodiny. Vždy sa predsa lepšie u kávy sedí na čerstvom vzduchu, než medzi štyrmi múrmi. Aby však všetky vonkajšie priestory, záhradky, predzáhradky, terasy a dvorce boli na posedenie príjemné a lákavé, musí sa do nich investovať veľa práce a času. Táto práca je však ohromná radosť. Keď sa potom navyše kocháte výsledkom a môžete sa pochváliť ostatným, je to skvelý pocit.

Dnes sa v našej galérii môžete inšpirovať opäť niečím novým a krásnym. Prinášame Vám veľa nápadov na využitie všemožných kamienkov, okruhliakov, štrku a drobného štrku. Pomocou týchto drobností docielite krásnych a originálnych výsledkov. Môžete kombinovať aj s farbami. Prechádzka Vašou záhradou bude zase o niečo príjemnejšia.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like