2-ročné dievčatko naraz zbledlo a začalo zvracať krv. Krátko potom zomrela. Rodičia tomu mohli zabrániť…

2 dni po Vianociach sa 2-ročná Brianna Flowerová veselo hrala so svojím starším bratom. Druhý deň už bola mŕtva. Až röntgenové snímky odhalili, čo bolo príčinou jej smrti.

Žiadny rodič by nemal byť svedkom smrti vlastného dieťaťa. Keď umrie dieťa, je to rana pre celú rodinu. Smutné na celom prípade je, že sa smrti dievčatka sa dalo zabrániť. Stefanie a Brian Florerovi, mladý pár z Ameriky, teraz neskutočne trpia. Ich dcérka mala niekoľko dní po Vianociach vysoké horúčky. Rodičia mysleli, že je to chrípka a že dcérka bude čoskoro v poriadku.

Bohužiaľ, stav dievčatka sa zhoršoval zo sekundy na sekundu. Dieťa začalo zvracať krv. Rodičia zavolali sanitku. Lekári okamžite zahájili operáciu. Ani po 2 hodinách sa im však nepodarilo rozsiahle krvácanie zastaviť. Smrť spôsobila nevinne vyzerajúca malá batéria. Lekári sa domnievajú, že dievčatko ju prehltla a potom sa z nej uvoľnila kyselina, ktorá poškodila tepnu. „Všetko bolo skvelé a naše dievčatko zrazu zomrelo.“ Hovorí zúfalý pradedko.

Brianna prehltla počas týždňa až 6 batérií. Teraz celá rodina varuje všetkých rodičov. Všetci majú dávať pozor na malé batérie a v žiadnom prípade ich nenechávať v blízkosti detí. Sú veľmi nebezpečné a môžu spôsobiť úmrtie dieťaťa. Za obdobie 2005-2014 bolo zaznamenaných 11940 prípadov, kedy deti do 6 rokov prehltli batérie. 15 detí zomrelo a 101 malo vážne zdravotné komplikácie.

Pomôžte rodine Florerových varovať ďalších rodičov. Zdieľajte tento článok. Dávajte pozor na nenápadné a malé batérie! Dúfame, že nič podobné sa žiadnej rodine nestane.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like