13+ kreatívnych nápadov ako vyzdobiť vašu záhradku pomocou obyčajných kameňov! Krása!

Pokiaľ už máme záhradu, iste chceme, aby bola pastvou pre oko. Dosť často sa na našich záhradách stretávame s rodinou a priateľmi. Chceme sa tam všetci cítiť príjemne, relaxujeme tam a čerpáme energiu, ktorej nie je nikdy dost.I preto záhrady neustále skrášľujeme, zútulňujeme a usilovne ich opracovávame. Premýšľate, čo by sa na vašej záhradke dalo aj tak ešte skrášliť? Ak máte v obľube rôzne chodníčky a cestičky, čisté tvary a nenáročné materiály, potom Vás naša galéria rozhodne nesklame.

Úžasné na celom skrášľovaní záhrady pomocou kameňov je to, že to zvládne úplne každý vlastnými silami. Nemusíte byť ani majstrami sveta nezručnosti. Práca s kameňmi je nenáročná a navyše príjemná. Na vytváranie dekoratívnych chodníkov z kameňov sa báječne uvoľníte a potom sa už len môžete kochať skvostným dojmom , ktoré takéto cestičky jednoznačne budia. Oživte svoju záhradu týmto originálnym zdobením.

NÁPADY NA PREKRÁSNE VYUŽITIE KAMEŇA :

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

Zdieľajte tieto krásne nápady pre Vašu záhradku aj s vašimi priateľmi! Určite sa im tiež budú páčiť! Do komentárov nám napíšte, ktorý nápad sa Vám páči najviac! 

 

You Might Also Like