12 obyčajných žien nám prezradilo tie najlepšie kozmetické rady, o ktorých by ste mali určite vedieť aj Vy. Najlepšia je rada č. 8!

Často sledujeme trendy celebrít, prípadne čítame články sa skvelými babským radami. Pravdou však je, že pre každého funguje niečo iné. Napríklad Adela nedá dopustiť na očný krém, ale Mária Královičová Vám povie, že na pleť používa termálnu vodu…

Je toho veľa, čo by sme sa od celebrít mohli dozvedieť, ale bohužiaľ naša peňaženka zaplače. Aj preto sme vyspovedali 12 obyčajných žien, ktoré prezradili svoje úplne obyčajné rady. Niektoré Vás dokonca nebudú stáť ani cent!

Patrícia, 52 rokov
“Prestaňte sa neustále dotýkať svojej tváre. Rukami si na pleť prenášate veľa nečistôt. ”

Lucia, 26 rokov
“Keď po nejakom produkte cítite drobné pálenie, chladenie či pichanie, neznamená to hneď, že produkt konečne funguje a Vy cítite, že pracuje. Čo sa make-upu a produktov na pleť týka, je tu veľa tých, ktoré jednoducho len dráždia našu pokožku. ”

Katka, 31 rokov
“Jediná vec, ktorá smrdí rovnako ako spálené vlasy od kulmy a žehličky, sú len spálené vlasy od kulmy a žehličky.”

Janka, 25 rokov

“Keď sa líčite, snažte sa zvýrazniť len jednu vec. Napríklad výrazné oči a nevýrazné pery alebo naopak. V opačnom prípade také fotky vyzerajú dobre len na profilových obrázkoch a na titulkách časopisov. ”

Saška, 36 rokov
“O pleť sa začnite starať už najneskôr v 25-tich rokoch. Aj moja mamina mala svoju rutinu, ktorú som už ako malá sledovala so zatajeným dychom. ”

Mária, 45 rokov
“Aj pomocou make-upu môžete vyjadriť sama seba. Ak sa vďaka nemu cítite skvele, tak sa nebojte ho používať. ”

Simona, 33 rokov
“Pite veľa vody. Vašej pleti to len prospeje. ”

Sára, 29 rokov
“Nikdy na svoje obočie nepoužívajte vosk. Stačí, keď si ho trochu upravíte pinzetou. Trvá to síce trochu dlhšie, ale naozaj to stojí za to. ”

Zuzana, 39 rokov

 

“Krása ide ruka v ruke so starostlivosťou. Niekedy to môže byť zábava. Mali by ste sa cítiť dobre, nerobiť z toho povinnosť a ani nástroj hanby. Ak niekedy pociťujete tieto veci, zrejme niečo robíte zle. ”

Rebeka, 32 rokov
“Zamerajte sa na starostlivosť o pleť. Pokojne na ňu utrácajte peniaze. Ak máte totiž zdravú pleť, môžete pokojne používať aj lacný make-up. ”

Kristína, 58 rokov
“Len preto, že je niečo drahšie, nemusí to hneď znamenať, že je to aj lepšie. Ak však nájdete skvelý produkt, zaslúži si, aby ste naň minuli toľko, koľko naozaj stojí. ”

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like