11 fascinujúcich nápadov na kytice, ktoré zvládnete vyrobiť vlastnoručne!

Kvety k ženám jednoducho patria. Krásne kytice vytvorené šikovnými rukami kvetinárky, to je ideálny darček, ktorým naozaj vždy potešíte aj dušu, aj oko. Čo tak ale potešiť aj chuťové poháriky? Jedlé kytice sú naozaj veľmi chutné a ešte vám aj svojim krásnym vzhľadom vyrazia dych!

Pozrite sa na tie najkrajšie kombinácie kytičiek, ktoré by nás potešili možno oveľa viac, čo myslíte?

Ako si takúto kyticu vyrobiť?

Najskôr si vyberte ovocie, prípadne zeleninu, ktorú chcete do kytice použiť. Najlepšie sú plody, ktoré sú okrúhle, prípadne majú sploštené strany, no použiť môžete aj sušienky, cukrovinky, celú škoricu alebo čokoľvek iné, čo sa vám páči.

Potrebovať budete širokú vázu, prípadne plechovku, škatuľu z lepenky a podobne. Pripravte si aj formu na napichovanie a špajdle rôznych dĺžok. Pokojne použite aj iné dekorácie ako papier, fólie, pásky a podobne.

Na špajdle potom napichnite jednotlivé kusy ovocia a zapichnite ich do penovej formy, ktorú umiestnite na spodok vázy. Do vázy nakombinujte aj kvety a všetky ostatné dekorácie.

Skvelý tip: Ovocie môžete napríklad aj obaliť v karamele alebo v čokoláde a posypať ho cukrovinkami, citrónovou kôrou alebo kokosovými vločkami. Kreativite sa medze nekladú. Samozrejme si dajte pozor na počasie. Ak je vonku príliš teplo a máte záhradnú oslavu, ovocie máčané v čokoláde asi nebude najlepšou voľbou.

Nezabudnite článok zdieľať aj s vašimi priatelmi na facebooku!

zdroj: sovkusom.ru

You Might Also Like