10 úžasných vychytávok do domácnosti: Teraz už konečne budete vedieť, ako rýchlo a jednoducho odstrániť vajce, ktoré Vám spadlo na zem!

Život je plný nečakaných príhod a vecí, a tak nás čakajú nové výzvy každý deň. Nie nadarmo sa hovorí, že problémy neexistujú, len výzvy, ktoré nás posúvajú vpred. Ponúkame Vám preto možnosť vyskúšať 10 pravdepodobne nových trikov, ktoré zmiernia svetské ťažkosti. Garantujeme Vám, že stoja za to, aby neboli ignorované!

Potrebné triky

Každý, kto má v dome mladého (a nie práve) umelca, sa pravidelne stretáva s problémom umývanie riadu od farieb … Skúste tak hrnčeky a nádobky obaliť do fólie, čím zabránite kontaktu riadu s farbami. Rozvoj výtvarného umenia Vašej ratolesti už tak nebude nikdy problém!

Smoothie alebo rýchle a zdravé raňajky! Vyskúšajte si zamraziť vrecúška ovocných a zeleninových zmesí, ktoré sú vopred namiešané. Podľa chuti potom stačí len vybrať správne vrecúško so zmesou podľa chuti a rovno hodiť do smoothiemakeru. Príprava tohto nápoja Vám tak potrvá len niekoľko sekúnd.

Štipce  Vám jednoducho umožnia optimalizovať drahocenný priestor v mrazničke alebo v chladničke.

Obľúbené šatky môžete pohodlne uložiť na ramienko, čím zabránite ich poškodeniu, pokrčeniu a ešte ušetríte priestor v skrini. Vďaka prehľadnej organizácii si tak môžete jednoducho vybrať ten správny!

TIP pre fanúšikov stravovania na čerstvom vzduchu!  Dajte nohy stola do kontajnera s vodou. Tento trik nedovolí mravcom dostať sa blízko k lahôdkam.

Kávové zrná , rozptýlené po záhonoch, zabránia tomu, aby sa slimáci plazili blízkosti Vašich obľúbených kvetín, kde by mohli narobiť obrovskú škodu.

Vďaka tomuto triku bude aj samotná stonku  vo váze vyzerať krásne.

Kriedový vrecúško do šatníka. Prečo? Dokonale Vám absorbuje vlhkosť a rôzne zápachy.

Namažte časť džbánu pod hrdlom malým množstvom masla . Nedovolí, aby Vám kvapky stekali, a špinili tak odkladací priestor. To je obzvlášť dôležité, ak je stôl pokrytý krásnym a drahým obrusom.

Padlo Vám vajce na podlahu? Neponáhľajte s jeho okamžitým upratovaním. Najprv ho posypte soľou a počkajte 10 minút. Potom ľahko odstránite žĺtok aj bielok.

Pevne veríme, že ste sa dozvedeli aj dnes niečo nové. Ak sa Vám článok páčil, určite ho nezabudnite zdieľať so svojimi priateľmi!

 

ZDROJ : TAKPROSTO.CC

You Might Also Like