10 chýb, ktoré robíme a vďaka nim vzniká neporiadok

Neporiadok. Práve v tomto okamihu trápi určite veľa ľudí, ktorí sú z neho doslova zúfalí. Zdá sa vám, že upratujete takmer stále a neporiadok neberie konca? Tak práve zoznam týchto 10 chýb, ktoré vytvoril časopis  Bright Side  vám môže pomôcť udržať si domov ako zo škatuľky.

 

Áno, toto je najväčší problém asi nás všetkých. Či už magnetky domov prinesú deti alebo ich tam dáte sami, nevyzerajú na chladničke práve najlepšie. Zo začiatku ich máte síce zrovnané a pôsobia dobre, ale postupom času ich rozhádžeme a rozhodne sa vám ich nebude chcieť neustále rovnať. Preto by ste sa ich mali vyvarovať a radšej použiť magnetickú tabuľu.

 

Áno, áno, áno … Suveníry. Je nám ich ľúto vyhodiť.Nevieme kam s nimi, ale mali by ste sa držať jednej zásady.Skladovať ich na jednom mieste a nedávať ich na viacero poličiek.

Umývacie prostriedky na okraji drezu, to pozná takmer každý a mali by sme sa toho vyvarovať. Radšej poproste šikovného domáceho majstra, aby vám prirobil pekný dávkovač, ktorý bude ladiť so zvyškom kuchyne.

Tiež veľmi radi odkladáte veci na žehliacu doska? Áno tak to je tiež chyba.

Topánky. Je ich plno a mnohokrát na ne nie je miesto, ale mali by ste sa snažiť ich mať vždy v botníku. Keď sú vonku pohádzané, tak o ne stále niekto zakopáva. A preto ich upratujte vždy do .. —-> botník

Síce uteráky na ľavom obrázku pôsobia veselšie, ale ak sa začne miešať príliš veľa farieb ak tomu detské vzory, je to príliš. Preto si kupujte vždy uteráky naraz a vždy v rovnakej farbe.

U športového náčinia platí to isté, ako u žehliacej dosky.

Vždy obliečky laďte so zvyškom izby.

Ďalší z chýb je korenie v papierových vreckách z obchodu.Nielen, že to je veľmi neprehľadné, ale tiež sa z nich korenie sype. Preto ich vymeňte za krásne poháre s nápismi.

A ak máte deti, tak určite poznáte tento neporiadok. Preto si kúpte veľké krabice a hračky do nich jednoducho upracte.

 

 

You Might Also Like